OnePlus Nord 2 zaktualizowany! To nadal nie Android 12…

OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2

Moim zdaniem smartfon OnePlus Nord 2 można uznać za jeden z najlepszych tej marki. Firma również stara się go aktualizować w miarę często, jednak mam pewne ale.

OnePlus Nord 2 z aktualizacją do wersji A.21

OnePlus Nord 2 to całkiem wydajny smartfon, który pojawił się niemalże rok temu. Startował on z Androidem 11 i do tej pory nie dostał żadnej dużej aktualizacji. Tak, od samej premiery ten model nadal wykorzystuje Androida 11 i dotychczasowe uaktualnienia wprowadzały albo poprawki zabezpieczeń, albo drobne naprawy błędów.

OnePlus wydał aktualizację DN2103_11_A.21, która wnosi tylko czerwcowe poprawki zabezpieczeń. Waga paczki aktualizacyjnej wynosi 604 MB, czyli całkiem sporo. I tak, nadal to nie jest Android 12.

OnePlus Nord 2 aktualizacja czerwiec

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Android 12 na Nordzie 2 pojawił się w innej części świata i to jeszcze pod koniec maja. Myśleliśmy, że lada moment update pojawi się również w Europie, ale jednak coś się zmieniło. Mamy końcówkę czerwca i nadal Androida 12 nie ma. Dzisiejszy update poprawek zabezpieczeń może też sugerować, że jeszcze sobie poczekamy…

Źródło: Własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!