OnePlus Nord 2 z kolejną aktualizacją! Co wprowadzono?

OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2

OnePlus Nord 2 dopiero co dostał update do Androida 12, a już teraz może cieszyć się kolejną aktualizacją. Nie jest jednak ona zbyt duża.

OnePlus Nord 2 z nowym uaktualnieniem

OnePlus Nord 2 bardzo długo musiał czekać na aktualizację do Androida 12. W zasadzie odpowiedni update pojawił się dopiero w październiku, czyli już po premierze Androida 13. Długi czas oczekiwania rekompensuje jakość tej aktualizacji, bowiem wiele rzeczy wyszło na plus. Always on Display doczekało się rozbudowy, o wiele dłużej trzyma bateria, a też pojawiły się wygodne skróty powiązane z czytnikiem linii papilarnych. Teraz jednak wydano kolejny update.

Aktualizacja została oznaczona jako DN2103_11_C.11 i jej rozmiar to 777 MB. Wprowadza ona w zasadzie jedną nowość, a mowa tu o październikowych poprawkach zabezpieczeń (datowane na 5 października 2022). Trzeba jednak przyznać, że 777 MB jak na same poprawki bezpieczeństwa to całkiem sporo.

Co ciekawe, zmienił się sposób aktualizacji. Teraz już nie pobieramy paczki aktualizacyjnej wewnątrz systemu i klikamy instaluj. Ten przycisk jest dostępny od razu i po jego kliknięciu telefon wyłączy się i wejdzie w specjalny tryb aktualizacyjny. Wtedy to na ekranie pojawi się duży napis Online Update. Prawdopodobnie aktualizacja jest właśnie pobierana w tym momencie.

Źródło: Własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!