OnePlus Nord 2 zaktualizowany! Producent jeszcze pamięta

OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2

Może tak nie wyglądać, ale OnePlus Nord 2 to zdecydowanie jeden z bardziej udanych telefonów marki. W kuszącej cenie oferował dobrą specyfikację, ekran oraz aparaty. Jak się okazuje, pomimo 1,5 roku istnienia na rynku, producent dalej go aktualizuje.

OnePlus Nord 2 z aktualizacją, ale to nie Android 13

OnePlus Nord 2 to bardzo ciekawy przypadek. Z jednej strony, producent całkiem często wydawał na niego aktualizacje, a z drugiej strony na Androida 12 musieliśmy czekać do… listopada 2022 roku. Tak, grubo po publikacji Androida 13, OnePlus dopiero wydał Androida 12. Jak się okazuje, Nord 2 jest na listach modeli oczekujących na Androida 13. Ciekawe kiedy go dostaniemy…

Teraz natomiast firma wydała update oznaczony jako DN2103_11_C.12. Waga uaktualnienia to aż zawrotne 443 MB, natomiast według changelogu wnosi tylko grudniowe poprawki zabezpieczeń. Co ciekawe, jest to chyba pierwszy raz, jak Nord 2 otrzymał poprawki datowane na bieżący miesiąc (choć już mamy 31 grudnia).

Pomimo udanej aktualizacji do Androida 12, od jakiegoś czasu miewam dziwne przestoje i czarne ekrany. Najczęściej dzieje się tak po wykonaniu zdjęcia i szybkim wyjściu z aplikacji aparatu. Muszę przetestować czy najnowsza aktualizacja coś może zmieniła w tym temacie.

Źródło: Własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!