Pierwsze informacje o OnePlus Nord 3. Telefon będzie niezwykle wydajny

OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2

Linia OnePlus Nord to zdecydowanie jedna z bardziej znanych serii urządzeń, które nie są flagowcami, ale nadal oferują naprawdę wiele i to w nieco niższej cenie Jak się okazuje, już niedługo możemy spodziewać się prezentacji nowego modelu – OnePlus Nord 3 5G.

OnePlus Nord 3 5G – co zaoferuje?

OnePlus Nord 2 5G nie jest takim starym smartfonem, bowiem jego premiera odbyła się w wakacje 2021. Jak się jednak okazuje, następca może pojawić się naprawdę niedługo. Właśnie pojawiły się pierwsze przecieki, które są obiecujące. Sercem smartfona ma zostać MediaTek Dimenisty 8100, którego wydajność ma być podobna do Snapdragona 8 Gen 1.

OnePlus może również nareszcie porzucić ekran 6,4 cala. O co chodzi? A no od pierwszej generacji Norda (tak, od tego modelu, co miał taką głośną premierę) niemalże wszystkie urządzenia z tej linii oferują ten sam panel AMOLED 6,4″ z odświeżaniem 90 Hz. Tym razem mielibyśmy dostać wyświetlacz 6,7″ produkcji BOE.

OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2

Do tego możemy dostać do 12 GB RAM, a główny aparat liczyłby sobie 50 MP. Nie można zapomnieć o kolejnej matrycy 8 MP i jeszcze jednej 2 MP. Z przodu natomiast prawdopodobnie znajdziemy kamerkę do selfie 16 MP. Całość miałaby zasilać bateria 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania aż do 150 W. Pełne ładowanie miałoby trwać zaledwie 15 minut.

Podobno premiera odbędzie się jeszcze w kwietniu, a więc szybciej niż się spodziewamy. Niektórzy jednak mówią, że nie jest to specyfikacja Norda 3, a któregoś OnePlusa z serii 10. Myślę, że niedługo ten spór zostanie rozwiązany.

Źródło: telepolis.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!