OnePlus szaleje! Oficjalna data niezwykłej premiery Norda już jest.

OnePlus szaleje! Oficjalna data niezwykłej premiery Norda już jest.

OnePlus od wielu lat lubi zaskakiwać swoich fanów, wyznawców oraz klientelę. Tym razem podali długo wyczekiwaną datę premiery Norda – nowego, budżetowego smartfona, który ma potencjał zamieszać na rynku. Jednak prezentacja nowego telefonu nie odbędzie się w konwencjonalny sposób – Norda doświadczymy w ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI!

TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

Nowy smartfon od OnePlus może okazać się przełomowym urządzeniem dla tej firmy. Dobra specyfikacja w przystępnej cenie – to właśnie pomogło się wybić tej marce kilka lat temu i razem z premierą Norda mogą powrócić do swoich korzeni. Jak już wspomniałem, premiera nowego smartfona odbędzie się w wyjątkowy sposób – poprzez rozszerzoną rzeczywistość. Może to być kolejny przełom, który wytyczy nową drogę w prezentacjach nowych produktów technologicznych gigantów.

OnePlus szaleje! Oficjalna data niezwykłej premiery Norda już jest.

DATA PREMIERY

OnePlus Nord zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas premiery 21 lipca o godzinie 16:00 środkowoeuropejskiego czasu. Będzie to zupełnie nowa forma i sposób przedstawienia produktu. Jeżeli chcecie doświadczyć tego ciekawego eventu, możecie to zrobić pobierając aplikację z App Store lub Sklepu Play noszącą nazwę OnePlus Nord AR. Ta umożliwi Wam odtworzenie tego, co przygotował dla nas chiński producent. Bądźcie gotowi na premierę!

A Wy co myślicie o takiej formy prezentacji? Sprawdzi się, czy będzie niewypałem? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!