Strona główna Aktualności OnePlus szaleje! Oficjalna data niezwykłej premiery Norda już jest.

OnePlus szaleje! Oficjalna data niezwykłej premiery Norda już jest.

-

OnePlus od wielu lat lubi zaskakiwać swoich fanów, wyznawców oraz klientelę. Tym razem podali długo wyczekiwaną datę premiery Norda – nowego, budżetowego smartfona, który ma potencjał zamieszać na rynku. Jednak prezentacja nowego telefonu nie odbędzie się w konwencjonalny sposób – Norda doświadczymy w ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI!

TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

Nowy smartfon od OnePlus może okazać się przełomowym urządzeniem dla tej firmy. Dobra specyfikacja w przystępnej cenie – to właśnie pomogło się wybić tej marce kilka lat temu i razem z premierą Norda mogą powrócić do swoich korzeni. Jak już wspomniałem, premiera nowego smartfona odbędzie się w wyjątkowy sposób – poprzez rozszerzoną rzeczywistość. Może to być kolejny przełom, który wytyczy nową drogę w prezentacjach nowych produktów technologicznych gigantów.

DATA PREMIERY

OnePlus Nord zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas premiery 21 lipca o godzinie 16:00 środkowoeuropejskiego czasu. Będzie to zupełnie nowa forma i sposób przedstawienia produktu. Jeżeli chcecie doświadczyć tego ciekawego eventu, możecie to zrobić pobierając aplikację z App Store lub Sklepu Play noszącą nazwę OnePlus Nord AR. Ta umożliwi Wam odtworzenie tego, co przygotował dla nas chiński producent. Bądźcie gotowi na premierę!

A Wy co myślicie o takiej formy prezentacji? Sprawdzi się, czy będzie niewypałem? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej