Już niedługo zobaczymy OnePlus Watch 2 oraz OnePlus Band 2

OnePlus Watch
OnePlus Watch (fot. OnePlus)

OnePlus Watch nie należy do najbardziej udanych smartwatchy. W zasadzie to chyba oczekiwaliśmy bardzo dużo, a dostaliśmy opaskę sportową w większym formacie. Ale całkiem możliwe, że już lada moment zobaczymy OnePlus Watch 2 oraz OnePlus Band 2.

OnePlus Watch 2 i OnePlus Band 2 z szybką premierą

Jak wynika z najnowszych przecieków, zarówno OnePlus Watch 2, jak i OnePlus Band 2 są już w fazie produkcji. To też oznacza, że nowość powinna zostać pokazana naprawdę szybko – w nadchodzących miesiącach.

Co jednak ciekawe, to mogą nie być wszystkie urządzenia noszone od 1+. Jak donoszą wycieki informacji, OnePlus może chcieć wydać jeszcze jeden zegarek, ale powiązany z marką Nord. Ta cieszy się nawet sporą popularnością dzięki dobrze wycenionym smartfonom oraz bardzo głośnym premierom (zwłaszcza mowa tu o pierwszej generacji Norda).

OPPO Watch OnePlus
OPPO Watch

Niestety, poza tymi informacjami, nie wiemy nic – zwłaszcza co takiego mogą zaoferować nowości OnePlusa. Zapewne wielu liczy na faktyczne funkcje smart, może nawet płatności zbliżeniowe. Do tego jednak potrzebnym byłby system podobny jak w Xiaomi Mi Band 6 NFC lub Wear OS. Na szczegółowe informacje będziemy musieli jednak poczekać.

Źródło: Android Police

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!