OnePlus Z wyposażony w Qualcomm Snapdragona 765G odnaleziony w Geekbench

OnePlus Z wyposażony w Qualcomm Snapdragona 765G odnaleziony w Geekbench

Do tej pory wszystkie plotki i przecieki mówiły, że nowy smartfon OnePlusa zostanie zaprezentowany światu już w lipcu tego roku. Teraz nadchodząca nowość chińskiego producenta została odnaleziona w Geekbench, a to zdradza nam kilka szczegółów na temat samej specyfikacji. Czy jest na co czekać? Przyjrzyjmy się bliżej najnowszym danym!

OnePlus Z na horyzoncie

W Geekbench pojawił się teraz smartfon o nazwie kodowej AC2003. I wszystko wskazuje na to, że sprzęt ten to właśnie zapowiadany od dłuższego czasu OnePlus Z. Średniak chińskiego producenta w teście benchmarkowym zdobył 612 punktów w teście jednego rdzenia oraz 1955 punktów w teście wielu rdzeni. Smartfon ten ma być wyposażony w Qualcomm Snapdragona 765G, a jednostka ta będzie wspierana przez 12 GB RAM-u. Przyznam szczerze, że spodziewam się także tego, że na rynku pojawi się wariant z mniejszą ilością RAM-u, który będzie mógł przypaść do gustu mniej wymagających użytkowników nie chcących jednocześnie wydawać zbyt dużych kwot na zakup nowego telefonu.

OnePlus Z wyposażony w Qualcomm Snapdragona 765G odnaleziony w Geekbench

Cała reszta specyfikacji owiana jest tajemnicą, ale oczywiście już wcześniej pojawiły się w sieci niepotwierdzone przez samego producenta plotki. Według nich OnePlus Z ma otrzymać wyświetlacz AMOLED o nieznanej na tę chwilę przekątnej. Nie powinno zabraknąć zwiększonego odświeżania na poziomie 90 Hz. Jeśli wcześniejsze rendery okażą się rzeczywistością to w wyświetlaczu znajdziemy pojedynczą dziurkę skrywającą aparat do zdjęć typu selfie.

Zobacz także: Honor Play4 (Pro) oficjalnie. Submarka Huawei zaprezentowała bardzo ciekawe średniaki!

Na pleckach powinny znaleźć się trzy aparaty. Oczywiście OnePlus Z powinien zadebiutować nie tylko w samych Chinach, ale także na Starym Kontynencie. Wiele zależy od ceny tego urządzenia. Bez wątpienia to średniaki cieszą się największą popularnością i mam wrażenie, że chiński producent chce zrobić wszystko, aby także w tym segmencie rynku spróbować powalczyć z konkurencją. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na temat tego urządzenia!

Co myślicie o OnePlus Z? Czekacie na premierę tego urządzenia? A może korzystacie z któregoś z modeli OnePlus, które już wcześniej trafiły na rynek? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!