Strona główna Producenci OnePlus OnePlus Z wyposażony w Qualcomm Snapdragona 765G odnaleziony w Geekbench

OnePlus Z wyposażony w Qualcomm Snapdragona 765G odnaleziony w Geekbench

-

Do tej pory wszystkie plotki i przecieki mówiły, że nowy smartfon OnePlusa zostanie zaprezentowany światu już w lipcu tego roku. Teraz nadchodząca nowość chińskiego producenta została odnaleziona w Geekbench, a to zdradza nam kilka szczegółów na temat samej specyfikacji. Czy jest na co czekać? Przyjrzyjmy się bliżej najnowszym danym!

OnePlus Z na horyzoncie

W Geekbench pojawił się teraz smartfon o nazwie kodowej AC2003. I wszystko wskazuje na to, że sprzęt ten to właśnie zapowiadany od dłuższego czasu OnePlus Z. Średniak chińskiego producenta w teście benchmarkowym zdobył 612 punktów w teście jednego rdzenia oraz 1955 punktów w teście wielu rdzeni. Smartfon ten ma być wyposażony w Qualcomm Snapdragona 765G, a jednostka ta będzie wspierana przez 12 GB RAM-u. Przyznam szczerze, że spodziewam się także tego, że na rynku pojawi się wariant z mniejszą ilością RAM-u, który będzie mógł przypaść do gustu mniej wymagających użytkowników nie chcących jednocześnie wydawać zbyt dużych kwot na zakup nowego telefonu.

Cała reszta specyfikacji owiana jest tajemnicą, ale oczywiście już wcześniej pojawiły się w sieci niepotwierdzone przez samego producenta plotki. Według nich OnePlus Z ma otrzymać wyświetlacz AMOLED o nieznanej na tę chwilę przekątnej. Nie powinno zabraknąć zwiększonego odświeżania na poziomie 90 Hz. Jeśli wcześniejsze rendery okażą się rzeczywistością to w wyświetlaczu znajdziemy pojedynczą dziurkę skrywającą aparat do zdjęć typu selfie.

Zobacz także: Honor Play4 (Pro) oficjalnie. Submarka Huawei zaprezentowała bardzo ciekawe średniaki!

Na pleckach powinny znaleźć się trzy aparaty. Oczywiście OnePlus Z powinien zadebiutować nie tylko w samych Chinach, ale także na Starym Kontynencie. Wiele zależy od ceny tego urządzenia. Bez wątpienia to średniaki cieszą się największą popularnością i mam wrażenie, że chiński producent chce zrobić wszystko, aby także w tym segmencie rynku spróbować powalczyć z konkurencją. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na temat tego urządzenia!

Co myślicie o OnePlus Z? Czekacie na premierę tego urządzenia? A może korzystacie z któregoś z modeli OnePlus, które już wcześniej trafiły na rynek? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej