OnePlus został oficjalnym sponsorem zespołu fnatic

oneplus fnatic

Podczas transmisji na żywo odbywającej się w Berlinie zaprezentowano nowe koszulki dywizji Fnatic w grę League of Legends. Oficjalnym sponsorem e-sportowej drużyny został chiński producent smartfonów – OnePlus!

OnePlus inwestuje w e-sport

Esport zdobywa coraz to większą popularność. Z każdym kolejnym turniejem grono oglądających jest większe, a co za tym idzie pojawia się szansa zareklamowania swojego produktu dużej liczbie potencjalnych klientów. OnePlus doskonale o tym wie i postanawia został oficjalnym sponsorem zespołu Fnatic. Logo producenta z Państwa Środka od teraz będzie znajdować się w centralnej części meczowych koszulek zawodników. Fnatic w nowych koszulkach ma wystąpić już w nadchodzących meczach LEC (League of Legends European Championship) walcząc z dziewięcioma innymi drużynami o miano Mistrza Europy.

Gaming zawsze był kluczową kwestią dla OnePlus, a współpraca z Fnatic była od początku naturalnym partnerstwem zrodzonym z przyjaźni: dwie podobnie myślącymi organizacje, które chcą przekraczać granice. Cieszymy się, że to nasz pierwszy globalny sponsoring w  świecie esportu! Wspólnie będziemy kontynuować zmianę branży i postaw poprzez wspólną pasję do Never Settle.

– Carl Pei, współzałożyciel OnePlus

Zobacz też: Flagowiec pełną gębą? Tak może wyglądać OnePlus 7!

Oczywiście zostanie sponsorem Fnatic wiąże się z ogromną reklamą dla OnePlus. Na stronie drużyny, w oficjalnej informacji na temat rozpoczęcia współpracy, zareklamowano model oznaczony jako 6T jako idealne urządzenie dla fanów gier mobilnych. Aktualnie smartfony firmy OnePlus są rozpoznawalne wśród osób, które interesują się rynkiem mobilnym, ale spora część osób nawet nigdy nie słyszała o chińskim producencie. Zaistnienie na esportowej scenie może całkowicie odmienić tę sytuację. Sama współpraca ma nie ograniczać się jedynie do umieszczenia logo OnePlus na koszulkach Fnatic. Co to może oznaczać? Może doczekamy się limitowanej edycji smartfona? Czas pokaże. Miejmy nadzieję, że kolejne informacje pojawią się już niedługo!

Jesteście fanami zespołu Fnatic? Co myślicie o OnePlus jako sponsorze drużyny? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!