Flagowiec pełną gębą? Tak może wyglądać OnePlus 7!

OnePlus 7

Tyle się mówi o tym, że jeden producent kopiuje drugiego i niestety trzeba się z tym zgodzić. Żyjemy w czasach, gdzie klienci są wymagający a producenci często nie potrafią zabłysnąć czymś nowym. Z jednej strony, nacisk na bezramkowce jest ogromny już od dłuższego czasu, jednak czy mieliśmy w pełni bezramkowy telefon? Taki, którego ramki niemalże były niewidoczne? Chyba nie, ale czy OnePlus 7 może to zmienić?

Niezauważalne ramki boczne

Niemało plotek na temat OnePlus 7 pojawia się w sieci. Informacje o rozsuwanym modelu krążą po sieci już jakiś czas. Wydaje się, że po Xiaomi i ich Mi Mix 3, trend ten jeszcze bardziej wzrósł. Nie może zatem dziwić łączenie faktów w ten sposób, jednak to nie wszystko. Jeśli wierzyć „sieci”, to OnePlus 7 zadebiutuje w dwóch wersjach.

Oczywiście rozchodzi się o komentowaną na szeroką skalę sieć 5G. Nie wiadomo, czy podział nastąpi również na wygląd telefonu. Jeśli jeden będzie „zwykłym” modelem, a drugi rozsuwanym, to raczej większe szanse ma slider, że to on otrzyma moduł 5G.

Na ten moment, przy tak znikomej wiedzy na temat telefonu, pozostaje nam oglądać rendery i liczyć, że mogą przedstawiać prawdziwego OnePlusa 7. Za tę możliwość musimy podziękować Ben Geskin. To kolejna dawka informacji, która wypływa od niego.

Wykonanie jest naprawdę bardzo szczegółowe i przypomina modele tego producenta, jakie w tej do tej chwili się pojawiły. Uwzględnił on nawet delikatnie zakrzywiony ekran, także profesjonalizm pełną gębą.

Zobacz też: OnePlus 6T jest tylko ewolucją. I to bardzo delikatną…

Rozwiązań dla przedniego panelu w smartfonach pojawiło się ostatnio sporo. Mamy aparaty na dole, wysuwane moduły, rozsuwane telefony, czy ostatnio popularne dziurki w ekranie. Nie zapominajmy również o telefonach z dwoma ekranami. Wydaje się, że cały czasy chcą iść do przodu, producenci decydują się na odważniejsze kroki, jednak koniec końców, nie zawsze to wychodzi.

OnePlus 7

Na razie tak naprawdę nie wiemy za dużo na temat samego urządzenia OnePlusa, jednak trzeba przyznać, że robi zamieszanie. Na pewno szykuje się nam porządna i ciekawa premiera, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

Jakie rozwiązanie preferujecie? Notch, dziura w ekranie, slider czy może wysuwany aparat?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!