Opera 69 wprowadza kolejne nowości do paska bocznego

opera

Na pasko bocznym Opery swoje miejsce znalazło już sporo rzeczy. Są to głownie popularne serwisy społecznościowe, do których łatwo otrzymamy dostęp podczas surfowania w internecie. Użytkownicy chcieli ujrzeć tam Twittera, więc zespół Opery dodał tę funkcjonalność. Jeśli jej nie macie, zaktualizujcie przeglądarkę do wersji 69.

Opera 69 ze zintegrowanym Twitterem i nie tylko…

Według ankiety przeprowadzonej przed premierą, 62% użytkowników Twittera w USA chce, aby ta platforma była łatwiejsza w użyciu na komputerach stacjonarnych. Trzydzieści dziewięć procent użytkowników Twittera, którzy wzięli udział w ankiecie Opery, sprawdza platformę kilka razy dziennie. Korzystanie z nowej funkcji Twittera bezpośrednio w Operze zdecydowanie upraszcza dostęp.

Zobacz też: W Operze GX również lądują nowości. Z przeglądarki korzystają już ponad 3 miliony osób

Opera 69 wprowadza kolejne nowości do paska bocznego

Umieszczenie Twittera w Operze zapewnia szybki dostęp do głównego kanału, funkcji wyszukiwania, a także bezpośrednich wiadomości, umożliwiając szybsze reagowanie na wydarzenia.

Zobacz też: Opera dodaje kolejne funkcje do paska bocznego. Pora na Instagram.

Najnowsza wersja Opery zawiera także nowy widżet pogody na stronie startowej. Znajduje się on w lewym górnym rogu. Wita on nas w rodzinnym mieście Opery, czyli Oslo, ale po ustawieniu go dla innej lokalizacji, będzie na bieżąco informował nas o pogodzie. Opera usprawniła także funkcjonowanie kontekstów i od teraz otwierając link prawym klawiszem myszy można od razu wysłać go do docelowego kontekstu.

Używacie paska bocznego w Operze, czy może jesteście użytkownikami innej przeglądarki internetowej? Podzielcie się swoim doświadczeniem w komentarzach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!