Strona główna Aktualności Opera 69 wprowadza kolejne nowości do paska bocznego

Opera 69 wprowadza kolejne nowości do paska bocznego

-

Na pasko bocznym Opery swoje miejsce znalazło już sporo rzeczy. Są to głownie popularne serwisy społecznościowe, do których łatwo otrzymamy dostęp podczas surfowania w internecie. Użytkownicy chcieli ujrzeć tam Twittera, więc zespół Opery dodał tę funkcjonalność. Jeśli jej nie macie, zaktualizujcie przeglądarkę do wersji 69.

Opera 69 ze zintegrowanym Twitterem i nie tylko…

Według ankiety przeprowadzonej przed premierą, 62% użytkowników Twittera w USA chce, aby ta platforma była łatwiejsza w użyciu na komputerach stacjonarnych. Trzydzieści dziewięć procent użytkowników Twittera, którzy wzięli udział w ankiecie Opery, sprawdza platformę kilka razy dziennie. Korzystanie z nowej funkcji Twittera bezpośrednio w Operze zdecydowanie upraszcza dostęp.

Zobacz też: W Operze GX również lądują nowości. Z przeglądarki korzystają już ponad 3 miliony osób

Umieszczenie Twittera w Operze zapewnia szybki dostęp do głównego kanału, funkcji wyszukiwania, a także bezpośrednich wiadomości, umożliwiając szybsze reagowanie na wydarzenia.

Zobacz też: Opera dodaje kolejne funkcje do paska bocznego. Pora na Instagram.

Najnowsza wersja Opery zawiera także nowy widżet pogody na stronie startowej. Znajduje się on w lewym górnym rogu. Wita on nas w rodzinnym mieście Opery, czyli Oslo, ale po ustawieniu go dla innej lokalizacji, będzie na bieżąco informował nas o pogodzie. Opera usprawniła także funkcjonowanie kontekstów i od teraz otwierając link prawym klawiszem myszy można od razu wysłać go do docelowego kontekstu.

Używacie paska bocznego w Operze, czy może jesteście użytkownikami innej przeglądarki internetowej? Podzielcie się swoim doświadczeniem w komentarzach.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej