Opera VPN Pro jest już dostępna dla komputerów stacjonarnych i laptopów

Opera VPN Pro jest już dostępna dla komputerów stacjonarnych i laptopów

Jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych rozszerza dostępność usługi VPN na komputery stacjonarne i laptopy.

Za darmo to dobra cena

Opera 6 lat temu zaprezentowała światu swoja nową usługę, którą był VPN. Mało tego, od samego początku była to usługa w pełni darmowa, co zapewne przyciągnęło sporą rzeszę nowych użytkowników. W dzisiejszych czasach dobry i tani VPN jest wyjątkowo trudny do znalezienia, a co dopiero darmowy. W sytuacji, w której większość osób korzystających z internetu posiada wykupiony abonament przynajmniej w jednym serwisie streamingowym, VPN to nieoceniona pomoc w dostępie do oferty, przypisanej do innych regionów. Opera przez kilka lat rozwijała projekt, aż do momentu przełomowego, kiedy to wprowadzono wersję Pro, która oczywiście za niewielką opłatą oferowała więcej przydatnych funkcji, takich jak ochrona całego urządzenia oraz dostępność na 6 kolejnych.

Opera VPN Pro jest już dostępna dla komputerów stacjonarnych i laptopów
Źródło: Opera

Abonament

Opera zapewnia, że usługa VPN Pro pozwala subskrybentom na dostęp do 3000 serwerów w 30 krajach świata. Decydując się na wykupienie usługi, możemy skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu ceny wyglądają następująco: 26,99 zł co miesiąc przy usłudze na miesiąc, 13,49 co miesiąc, jeśli wybieramy usługę tylko na 6 miesięcy i 8,99 miesięcznie przy abonamencie na cały rok. Na chwilę obecną dla użytkowników komputerów stacjonarnych i laptopów dostępna jest do pobrania wersja deweloperska usługi, a stabilna pojawi się w lipcu tego roku.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!