Strona główna Aktualności OPPO Reno w Europie zadebiutuje już 24 kwietnia.

OPPO Reno w Europie zadebiutuje już 24 kwietnia.

-

OPPO Reno to przyszły flagowiec chińskiej firmy, która niedawno weszła na europejski rynek wraz z kilkoma swoimi produktami. Do tej pory nie wiedzieliśmy, czy zapowiadany telefon, będący tematem naprawdę wielu przecieków i spekulacji będzie miał swoją europejską premierę. Teraz jest to już potwierdzone.

OPPO Reno pojawi się w Zurychu

Kilka dni temu na Twitterze pojawił się krótki filmik, który również jest zapowiedzią OPPO Reno. Możemy wnioskować, że przedstawiona na nim data tyczy się chińskiej premiery. Jeśli tak, to pełną specyfikację telefonu poznamy już za parę dni, na dwa tygodnie przed europejskim debiutem.

Ten, według informacji z zaproszenia, które pojawiło się w sieci, ma mieć miejsce już 24 kwietnia w Zurychu.

oppo reno

W internecie jest również film przedstawiający OPPO Reno. Co prawda nie jest on oficjalny, ale powstał na podstawie informacji, które do tej pory zostały ujawnione i wygląda naprawdę profesjonalnie. Ilustruje między innymi działanie aparatu do selfie, który miał pozostać tajemnicą aż do dnia premiery.

Specyfikacja OPPO Reno wciąż jest tajemnicą. Pojawiły się nawet pogłoski o słabszych wersjach tego ciekawie zapowiadającego się telefonu. Spodziewamy się, że najlepszy wariant zostanie wyposażony w Snapdragona 855 w połączeniu z 10 lub nawet 12 GB RAM-u. Być może dwunastka zarezerwowana będzie dla wersji z obsługą sieci 5G, gdyż o tym też padały pogłoski. Jesteśmy prawie pewni, że OPPO Reno otrzyma aparat z główną matrycą 48 Mpix, a także 10-krotnym zoomem, a aparat do selfie będzie miał 32 Mpix.

Czytnik linii papilarnych najprawdopodobniej zostanie ulokowany pod wyświetlaczem. Sam ekran to przypuszczalnie matryca Super AMOLED o rozmiarze 6,4 cala i rozdzielczości FullHD+ przy proporcjach 19,5:9 ze wsparciem dla HDR10 i ochronną powłoką Gorilla Glass 6.

Zobacz też: Rendery prasowe OPPO Reno nie wskazują na to, by telefon dostał 10-krotny zoom optyczny. Są też próbki zdjęć

Najbardziej obawiam się ceny OPPO Reno. Modele, które już trafiły do Polski pokazały, że chiński gigant wcale nie jest atrakcyjny cenowo. Mam nadzieję, ze tym razem pokaże się z lepszej strony i telefon będzie wart zakupu jeśli trafi na nasz rynek.

Czekacie na europejską premierę OPPO Reno?

Źródłogizchina.it
Mariusz Hybiakhttps://rootblog.pl/author/m-hybiak/
Introwertyk. Uczeń liceum ogólnokształcącego na profilu mat-fiz. W przyszłości chciałby zdobyć zawód związany z informatyką, jego zainteresowaniem.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej