OPPO Reno3 może mieć otwór w ekranie!

OPPO Reno3 może mieć otwór w ekranie!

Jedną z cech charakterystycznych dla dotychczasowych smartfonów OPPO Reno był wysuwany aparat. Przypominał on płetwę rekina, co było czymś nowym w świecie urządzeń z takimi mechanizmami. Okazuje się, że kolejny przedstawiciel tej serii może tego nie mieć!

Dziurka zamiast płetwy

Jakiś czas temu do sieci wyciekł zrzut ekranu pewnego smartfonu od OPPO. Przedstawiać miał on pewną funkcję, jaka ma się znaleźć w OPPO Reno3, mianowicie obsługą sieci 5G zarówno na pierwszej, jak i na drugiej karcie SIM. Po dokładniejszym przyjrzeniu się jemu znaleziono kolejną, bardzo ciekawą rzecz.

OPPO Reno 3 zrzut ekranu

Chodzi tutaj o to, jak wygląda górna belka na tym zrzucie. Przyjrzyjcie się jej dobrze. Wiecie o co chodzi? Zapewne część z Was zwróciła uwagę na to, w którym miejscu jest godzina, nie jest ona wyrównana do lewej krawędzi. Co to może oznaczać? Dotychczas tak to wyglądało w urządzeniach, w którym aparat do selfie był umieszczany w dziurce w ekranie. Tak więc wygląda na to, że OPPO Reno3 może zaliczyć pewnego rodzaju regres względem swoich poprzedników. Takie jest przynajmniej moje zdanie, jeśli miałbym wybierać między mechanicznie wysuwanym aparatem a dziurką, wybrałbym pierwszą opcję.

Warto przeczytać: Oppo pracuje nad kolejnym smartfonem z serii Reno

Nie jest to pierwszy taki przypadek, bowiem to samo stanie się najprawdopodobniej w smartfonie Redmi K30. Nie wiem do końca, czemu w ten sposób postępują ci producenci, chociaż może wynika to z tego, że wiele osób ma uprzedzenia do wysuwanych aparatów. Boją się, że element ten może szybko ulec uszkodzeniu, zarówno samoistnie, jak i z winy użytkownika. W sumie, po części się z tym zgadzam, ale jednak w ten sposób otrzymujemy pozbawiony jakichkolwiek “udziwnień” wyświetlacz, co wygląda, według mnie, o wiele lepiej jednak.

A jakie Wy macie zdanie o wysuwanych aparatach? Hit czy kit? Może ktoś z Was ma taki smartfon, chętnie poznam Waszą opinię na ich temat po dłuższej styczności!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!