Studencie! Dostaniesz 300 GB internetu za darmo w Orange Flex!

orange flex

Studia rozpoczną się już za miesiąc. Dlatego też Orange Flex przygotował promocję, w ramach której można otrzymać nawet 300 GB internetu za darmo!

Orange Flex: 6 x 50 GB dla studentów

Orange Flex ponownie zaskakuje nas promocją. Tym razem jednak mowa tu o okazji skierowanej do studentów, którzy za równo miesiąc rozpoczną rok akademicki. Zresztą dotyczy to również i mnie, jak i kilku innych redaktorów z ROOTBLOG.pl. Wracając do tematu.

Przechodząc do zakładki Odkryj, znajdziemy tam nową promocję. Jest to pozycja “Flex Student”, w którą klikamy i gdzie wypełnimy podanie o skorzystanie z promocji. Dzięki okazji regularnie co miesiąc przez pół roku konto w Orange Flex będzie zasilane dodatkowymi gigabajtami internetu. Przez 6 miesięcy będzie nam “wypłacane” po 50 GB.

Do skorzystania z promocji wymagane jest członkostwo w Klubie Flex oraz status studenta. Ten jest przyznawany w momencie rozpoczęcia studiów. Weryfikacja danych ma trwać maksymalnie 3 dni. Ponadto trzeba też zgodzić się na otrzymywanie informacji dotyczących ofert Orange w ramach klubu Flex.

Orange Flex
Orange Flex

Polecamy się zapoznać:

Co ważne, te 50 GB będzie wykorzystywane w pierwszej kolejności, a niewykorzystany transfer nie przechodzi na następny miesiąc. Promocja trwa do 28 lutego 2023, czyli w zasadzie do końca semestru zimowego. Czy Orange Flex później odpali kolejną promocję? Tego nie wiemy.

50 gigabajtów to naprawdę sporo. Jest to ogromny boost do korzystania z internetu na uczelni (jeśli ta nie udostępnia hotspotu studentom) i poza nią, w tym w bibliotekach, kawiarniach, restauracjach czy innych miejscach. Jest to ważna promocja zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy z telefonu zrobić hotspot, aby z internetu skorzystać na tablecie lub laptopie. Myślę, że nawet taki transfer danych wystarczy, aby pooglądać czasem Netflixa czy YouTube (ale w max 720p).

Regulamin promocji jest dostępny >>tutaj<<.

Źródło: Orange Flex

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!