Oryginalne Angry Birds wróciło! Możemy poczuć się jak w 2012 roku!

Angry Birds
(fot. Angry Birds)

Angry Birds to wręcz ikona Androida i gamingu na urządzeniach mobilnych. Jednak po latach seria stała się niezbyt znośna. Jak się okazuje, twórcy wracają do podstaw.

Rovio Classics: Angry Birds – czyli prawdziwe Wściekłe Ptaki!

Jeśli myślę o wczesnych latach Androida czy iOS-a, to od razu na myśl przychodzi ma gra Angry Birds. Była to prawdziwa ikona mobilnej rozrywki, która świetnie uczyła zasad działania ekranu dotykowego, a do tego wciągała na długie godziny. Niestety, z czasem twórcy napakowali swoje gry wieloma mikropłatnościami, które oryginalną rozrywkę popsuły. Aż do teraz.

Bo już w Sklepie Google Play znajdziemy grę o nazwie Rovio Classics: Angry Birds. Tak, jest to w zasadzie oryginalne Angry Birds pozbawione tych wszystkich negatywów. Do rozegrania mamy około 390 poziomów, które wciągną nas na długie godziny. Wewnątrz nie znajdziemy żadnych mikropłatności czy reklam. Gra została również zbudowana w taki sposób, aby dobrze wyglądała na nowych ekranach z wysokimi rozdzielczościami.

(fot. Angry Birds)
(fot. Angry Birds)

Warunek? Gra jest płatna i trzeba za nią zapłacić symboliczną kwotę 4,59 złotych. Myślę jednak, że tak niska cena jest naprawdę uczciwa, tym bardziej, że w zamian dostajemy czystą grę, która po prostu działa i nie ogranicza nas dodatkowymi opłatami. Widać to również po komentarzach w Sklepie Google Play.

Kup oryginalne Angry Birds w Sklepie Google Play

Źródło: własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!