Otomoto Pay, czyli usługa, która pomoże w zakupie samochodu!

Otomoto Pay, czyli usługa, która pomoże w zakupie samochodu!
Źródło: otomoto

Otomoto należy do jednych z najstarszych i jednocześnie najpopularniejszych serwisów służących kupowaniu i sprzedawaniu samochodów. Serwis właśnie wprowadza funkcję Otomoto Pay, która ma cały ten proces znacznie ułatwić.

Uprszczona procedura finansowania

W końcu udało Wam się odszukać upragnione auto, którego szukaliście od dawna? Potrzebujecie nowego środka transportu? Nie ma lepszego miejsca niż Otomoto, które oferuje tysiące ogłoszeń dotyczących samochodów gotowych do kupienia. Nie zawsze jednak dysponujemy gotówką, tu i teraz, dlatego zamiast obejść się smakiem, serwis proponuje nam usługę Otomoto Pay. Ma ona za zadanie pomóc w dokonaniu zakupu, nawet jeśli w danej chwili nie brak nam na to środków. Otomoto Pay udostępni oferty aż 18 banków i instytucji finansowych, które w swojej ofercie mają programy ułatwiające kupno pojazdów. Najciekawszą funkcja Otomoto Pay jest automatyczne przetwarzanie zdolności osób zainteresowanych bez wpływania na ich opinię w Biurze Informacji Kredytowej. Cały proces będzie odbywać się na stronie Otomoto Pay i nie zajmie więcej niż kilkanaście minut.

Otomoto Pay, czyli usługa, która pomoże w zakupie samochodu!
Źródło: Otomoto

Dodatkowe funkcje otomoto Pay

Innymi ciekawymi funkcjami Otomoto Pay są trzy raporty o historii auta, możliwość wybrania ubezpieczenia włączonego do raty kredytu, a także usługa Scan&Buy. Ta ostatnia funkcja polega na przeskanowaniu tablicy rejestracyjnej samochodu lub ewentualnie kodu QR z dowodu rejestracyjnego. Następnie system automatycznie określi wartość rynkową auta i podsunie dostępne możliwości zakupu Otomoto Pay. Usługa ma zostać wprowadzana stopniowo i na samym początku będzie pojawiać się losowo przy niektórych ogłoszeniach. Testy potrwają do końca pierwszego kwartału przyszłego roku, a od kwietnia będzie już dostępne dla wszystkich ogłoszeń.

Źródło: cashless.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!