Spotify wraca z prostym interfejsem jako “Tryb Samochodowy”

spotify

Spotify już jakiś czas temu oferowało uproszczony interfejs o nazwie Car View. Miał on nieco większe przyciski, które łatwiej było nacisnąć podczas prowadzenia auta. Jednakże funkcja jakiś czas temu została usunięta. Teraz jednak wraca pod nazwą “Tryb samochodowy”.

“Tryb Samochodowy”, to nowy uproszczony interfejs w Spotify

Jak wynika z najnowszych informacji zauważonych przez 9To5Google, niektórzy subskrybenci Spotify dostali opcję przetestowannia nowego trybu interfejsu. Jest to swego rodzaju następca wspomnianego “Car View”, a dokładnie Tryb Samochodowy. Cechuje się właśnie usprawnionym interfejsem pod kątem dostępności i łatwości.

Kiedy podłączymy telefon do samochodowego systemu audio poprzez Bluetooth, to aplikacja Spotify zapyta nas czy chcemy przełączyć się właśnie w Car Mode. Akceptacja modyfikuje interfejs właśnie na taki uproszczony, gdzie przyciski są znacznie większe. Jest też opcja wyszukiwania piosenek za pomocą głosu.

Spotify oficjalnie przyznało, że testuje nowy Tryb Samochodowy.

W Spotify zawsze pracujemy nad tym, aby nasi użytkownicy mieli jak najlepsze wrażenia z odsłuchu. Możemy potwierdzić, że testujemy nowy tryb samochodowy dla niektórych użytkowników. Jak w przypadku każdego z naszych testów, zawsze szukamy opinii użytkowników przed wprowadzeniem zmian na szerszą skalę.

Spotify

Czekamy aż nowy tryb trafi do wszystkich użytkowników Spotify. Sam korzystam z tej platformy w trakcie jazdy autem i z pewnością przydałoby mi się takie udogodnienie.

Źródło: XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!