Paczkomaty InPost również w galeriach handlowych! Nowe podejście firmy

paczkomat inpost
(fot. Wiadomości Handlowe)

InPost naprawdę nie odpuszcza i szuka kolejnych lokalizacji, gdzie mógłby postawić swoje automaty paczkowe. Jak się okazuje, Paczkomaty znajdziemy również w… galeriach handlowych.

Paczkomaty również wewnątrz galerii handlowych

InPost szuka kolejnych lokacji, gdzie przydałby się Paczkomat. Już pojawiły się informacje, że takowe automaty znajdziemy w punktach sklepów Żabka. Teraz natomiast dowiedzieliśmy się, że znajdziemy je także w galeriach handlowych.

W ostatnim czasie pojawiły się pewne puste przestrzenie w galeriach handlowych. Ich wynajęciem zainteresowała się firma InPost i tak już wynajęła lokal w galerii handlowej Renova przy ulicy Rembielińskiej 20 w Warszawie. Paczkomat WAW08GO, bo takie oznaczenie przyjął, znajduje się na parterze, tuż obok sklepu RTV Euro AGD.

paczkomat
(fot. Wiadomości Handlowe)

Jest on dostępny dla klientów w godzinach otwarcia centrum handlowego, czyli od 10:00 do 21:00. W zasadzie w pomieszczeniu nie znajdziemy nic innego niż ogromny Paczkomat w kształcie litery U.

Nie jest to jednak pierwszy Paczkomat znajdujący się wewnątrz budynku. Już wspomniałem o sklepach Żabka, ale też znajdziemy takowe w innych galeriach handlowych. Otóż w Lublinie Paczkomat o oznaczeniu LUB01HO został zlokalizowany wewnątrz małego pasażu handlowego przy ulicy Pana Balcera 6A. Paczkomat znajduje się na końcu korytarza, na 1. piętrze. Tutaj też jest on czynny w godzinach otwarcia galerii handlowej.

Paczkomat
Paczkomat wewnątrz budynku przy ulicy Pana Balcera w Lublinie (fot. InPost)

Źródło: Wiadomości Handlowe, własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!