Paczkomaty InPost z przerwą techniczną! Lepiej dzisiaj nadajcie paczki

inpost paczkomaty

InPost Paczkomaty to usługa, która wielu naprawdę ułatwia życie i nawet pozwala nam odebrać paczki późno w nocy. Dzięki temu nie musimy siedzieć w domu i pilnować kuriera, który i tak przyjdzie akurat w momencie, kiedy na 10 minut wyskoczymy do osiedlowego sklepu. Niestety, nawet i Paczkomaty czasem potrzebują przerwy.

InPost Paczkomaty z przerwą techniczną w dniu 4 czerwca

Firma InPost poinformowała o przerwie technicznej, która będzie miała miejsce już jutro, czyli 4 czerwca – rozpocznie się o 6:00 rano i potrwa do 18:00 wieczorem. Jak będzie wyglądać ta przerwa techniczna?

W trakcie trwania przerwy technicznej nadal będzie opcja odbioru przesyłek z wykorzystaniem aplikacji InPost Mobile, kodu odbioru lub kodu QR. Natomiast nie będziemy mogli tworzyć i umieszczać przesyłki w Paczkomatach (włącznie ze zwrotami), ale wyjątkiem jest nadawanie paczek, które już mają przygotowaną etykietę.

InPost nie pozostawia nas na lodzie i przedłuży terminy odbiorów paczek umieszczonych w Paczkomacie, ważności etykiet, kodów nadania oraz kodów zwrotu. Nie musicie więc martwić się, że akurat w trakcie trwania tej przerwy minie Wam któryś z terminów.

inpost przerwa

Przerwy techniczne w InPost Paczkomaty nie są zbyt często, jednak jak się zdarzają, to potrafią trwać nawet cały dzień, a w tym przypadku 12 godzin. Dobrze, że firma przedłuża nam terminy o te dodatkowe godziny.

Źródło: InPost

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!