pCloud ma już 16 mln użytkowników! Z tej okazji przygotował promocję

pcloud
(fot. pCloud)

pCloud to coraz popularniejsza chmura internetowa. Jak się okazuje, twórcy właśnie pochwalili się ogromną liczbą użytkowników.

pCloud bije rekordy popularności

Jak się okazuje, z pCloud korzysta już 16 mln użytkowników. To naprawdę sporo. Jak dodają twórcy, pCloud wykorzystywany jest w 192 krajach, a użytkownicy łącznie przesłali ponad 35 miliardów plików.

Z tego też powodu pCloud przygotowało promocję. Możemy wykupić chmurę o pojemności aż 2 TB na 3 miesiące za 9,99 USD, czyli za około 45 złotych. To całkiem dobry deal, zwłaszcza jak mamy dużo danych. Ja jednak wolałbym zwrócić Waszą uwagę na opcję lifetime dla rodzin. Jest to specjalny pakiet z ogromną przestrzenią dyskową, którą możemy rozdzielić na kilka osób. No i mowa tu o jednorazowej płatności za dostęp do chmury. Sam tak korzystam.

pCloud promocja

pCloud to całkiem dobra chmura internetowa. Mnie skusiła dostępnością na wielu platformach. Do swoich plików mam dostęp z poziomu przeglądarki, smartfona z Androidem, tabletu z iOS oraz – co najważniejsze – z komputera z Linuxem. Tak, twórcy wydali oficjalną aplikację również na Linuxa, co jest sporym ułatwieniem. Do tego lubię fakt, że pCloud zapisuje każdą wersję danego pliku, dzięki czemu możemy łatwo powrócić do starszej wersji (np. tej działającej). Wielokrotnie uratowało mi to dzień.

Źródło: pCloud

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!