pCloud uruchamia nowy plan. Do wzięcia aż 10 TB przestrzeni dyskowej!

pcloud
(fot. pCloud)

pCloud to chmura internetowa, z której sam korzystam od jakiegoś czasu. Jak się okazuje, twórcy uruchomili nowy plan z ogromną przestrzenią dyskową.

10 TB do kupienia w pCloud

Korzystam z pCloud już od całkiem długiego czasu. Najpierw był to plan darmowy, następnie przeszedłem na najniższy tier z opłatą comiesięczną. Finalnie wyposażyłem się w rodzinny, dożywotni plan, w ramach którego przypadło mi 400 GB. Dla mnie to i tak jest dużo za dużo, a przez ponad rok dopiero zapełniłem około 70 GB. pCloud do tej pory oferował większe plany, w tym nawet 2 TB. Ale jednak na tym się nie kończą możliwości.

Użycie pCloud

Ludzie stojący za pCloud posłuchali się swoim fanów i uruchomili nowy plan. W ramach nowej subskrypcji dostajemy aż 10 TB przestrzeni dyskowej. Uwaga, dotyczy to tylko planu dożywotniego. To jest naprawdę sporo miejsca i zmieścimy tam tysiące zdjęć, filmów, dokumentów i innych plików. Samo pCloud twierdzi, że to wystarczy na około 2,5 mln zdjęć, 2500 filmów lub 5 tysięcy godzin nagrań w HD. To jest również aż 65 mln stron dokumentów.

pcloud 10 tb

Nowy tier nazwano Custom Plan 10 TB. Ile wynosi jego cena? Aktualnie jest to 990 EUR, czyli około 4625 złotych. Muszę jednak dodać, że mówimy tu o promocji, bowiem oryginalna cena to aż 4900 EUR, czyli jakieś 22880 złotych.

Konto w pCloud utworzycie korzystając z >>tego odnośnika<<.

Źródło: pCloud

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!