Wyciekła strona z materiałami marketingowymi Google Pixeli 6

Google-Pixel-6-Pro-marketing-page

Wycieków związanych z Google Pixelem 6 i 6 Pro ciąg dalszy! Kilka dni temu poznaliśmy ceny nowych flagowców Google, a dziś brytyjski sklep Carphone Warehouse przypadkowo opublikował pełne strony marketingowe dla Pixela 6 i Pixela 6 Pro

Obecność strony została zauważona przez użytkownika @evleaks. Strony zostały zdjęte, jedyne co po nich pozostało to białe tła. Całe szczęście, że web.archive.org istnieje i ktoś pomyślał o tym, aby zapisać kopię stron w archiwum. Obie strony możecie zobaczyć tutaj i tutaj.

Jakie informacje o Pixelach znajdziemy na stronach?

Po 5 latach serii Pixel, szybkość ładowania zaliczy upgrade z 18 W do 30 W. Jeśli chodzi o ładowanie indukcyjne, to mamy do czynienia z mocą 21 W dla Pixela 6 i 23 W dla Pixela 6 Pro przy użyciu Pixel Standa 2. generacji. Niestety Google dołącza do grona producentów, którzy przestają dołączać jakiekolwiek ładowarki do zestawu.

Strona potwierdza istnienie funkcji Magic Eraser, służącej do usuwania niechcianych elementów ze zdjęć. Nowe Pixele mają także lepiej radzić sobie ze zdjęciami robionymi w trybie portretowym, a odcienie skóry będą wyglądać lepiej.

Oba smartfony zostaną wyposażone w ekrany o wysokiej częstotliwości odświeżania, jednak tylko w modelu Pro będziemy mieli do czynienia z technologią LTPO, która dostosowuje odświeżanie ekranu do wyświetlanego obrazu, obsługując od 10 Hz do 120 Hz. Ekrany obu Pixeli mają być pokryte szkłem Corning Gorilla Glass Victus, które ma być 2 razy bardziej odporne na zarysowania od poprzednich Pixeli (5 oraz 4a 5G). Również oba urządzenia otrzymały certyfikat IP68, który potwierdza wodoszczelność i pyłoszczelność obudowy.

Google, chcąc zadbać o nasze bezpieczeństwo, daje nam “co najmniej” 5 lat wsparcia aktualizacjami zabezpieczeń. Nie wiemy jak wygląda sytuacja z aktualizacjami Androida, możliwe, że pozostaną jedynie 3 – tak jak do tej pory. Pixel 6 Pro będzie pierwszym Pixelem z dwoma biometrycznymi metodami odblokowania urządzenia. Będziemy mieć do dyspozycji Face Unlock oraz czytnik linii papilarnych, pierwszy raz znajdujący się prawdopodobnie pod ekranem. Zwykły Pixel 6 pozostanie jedynie z czytnikiem linii papilarnych.

Źródło: web.archive.org(1), web.archive.org(2)

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!