Bateria Pixel Watcha będzie wydajniejsza od konkurencyjnego Galaxy Watch4?

Google Pixel logo green background

Nadchodzący wielkimi krokami zegarek od Google może okazać się o wiele mocniejszą pozycją na rynku, niż wszyscy podejrzewali.

Wydajniejsza bateria?

Pixel Watch nie ma nadal ustalonej daty premiery i jeszcze trochę czasu zejdzie, zanim trafi do oficjalnej sprzedaży. Niedawno mieliśmy okazję nieoficjalnie przyjrzeć się urządzeniu z bliska, gdy jeden z pracowników Google zgubił egzemplarz testowy w jednej z Kalifornijskich kawiarni, o czym informowaliśmy was TUTAJ. Światło dzienne ujrzały informacje o wiele bardziej interesujące od samego wyglądu Pixel Watcha. Wszystko wskazuje na to, że urządzenie będzie miało naprawdę pojemną i wydajną baterię, czym może sporo namieszać na rynku.

Bateria Pixel Watcha będzie wydajniejsza od konkurencyjnego Galaxy Watch4?

Więcej energii kosztem rozmiarów

Pixel Watch ma zostać wyposażony w baterię 300 mAh, co w porównaniu z konkurencyjnym Galaxy Watch4 od Samsunga (270 mAh), robi różnicę. Produkt Samsunga reklamowany jest jako zegarek całodobowy, czyli taki, który na jednym ładowaniu wytrzyma 24 godziny. Pixel Watch będzie zatem mógł służyć użytkownikom nieco więcej czasu, co może okazać się bardzo istotne dla osób, które są w ciągłym biegu lub dużo podróżują. Pojemniejsza bateria oznacza jednak większe rozmiary samego zegarka. Jego grubość to 14 mm, a waga wynosi 36 gramów, co wiemy, dzięki wspomnianemu wyżej zapominalskiemu pracownikowi Google.

Źródło: androidpolice.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!