Chcesz wiedzieć wszystko o PlayStation 2? Wielką encyklopedię pobierzesz za darmo!

Playstation 2
(fot. flickr.com)

PlayStation 2 to jedna z najlepszych konsol do gier jaka kiedykolwiek się pojawiła. Jeśli chcesz nieco więcej się o niej dowiedzieć to właśnie trwa świetna promocja!

Sony PlayStation 2 to było coś

Co prawda, konsoli Sony PlayStation 2 nie miałem, jednak czasami chodziłem do kuzyna, który takowy sprzęt już posiadał. A gry na to urządzenie były przeróżne i wiele z nich to wręcz rysujące tamte czasy. Chociażby mówię tu o Need for Speed Undeground 2 czy Grand Theft Auto San Andreas. Od 2000 roku przez kolejne kilkanaście lat PS2 dawała nam dostęp do wielu dzieł. Nawet dzisiaj jej uruchomienie daje nam wielkie pokłady zadowolenia.

Playstation 2
(fot. Wikipedia)

The PlayStation 2 Encyclopedia do odebrania za darmo!

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej o PlayStation 2 (a w zasadzie wszystko) to mam dla Was świetną wiadomość. Otóż właśnie trwa promocja, w ramach której wielką encyklopedię o konsoli można pobrać kompletnie za darmo. Jak ją odebrać?

Należy wejść na >>tę stronę<< i kliknąć Download or claim. Na następnej stronie po prostu klikamy No thanks, just take me to the downloads. Uwaga, do pobrania plików potrzebne jest zalogowanie się na swoje konto w itch.io. Jeśli się takowego nie posiada, to należy je założyć. Encyklopedia dystrybuowana jest w formie 9 plików w formacie .PDF.

playstation 2

Z encyklopedii dowiemy się w zasadzie wszystko o konsoli, w tym zapoznamy się z opisami wszystkich gier jakie się na nią ukazały. Dodatkowo zostało tam opisane przeróżne oprogramowanie, akcesoria itd. Całkiem ciekawa lektura dla fanów konsol.

Źródło: Pepper

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!