POCO M2 Pro zadebiutuje już 7 lipca. Co wiemy o tym urządzeniu?

POCO M2 Pro zadebiutuje już 7 lipca. Co wiemy o tym urządzeniu?

Tak naprawdę plotki dotyczące kolejnego smartfona POCO pojawiają się w sieci już od jakiegoś czasu. Niemniej jednak dopiero teraz sam producent postanowił ujawnić datę premiery tego sprzętu. Już 7 lipca tego roku w Indiach odbędzie się konferencja, na której oficjalnie zobaczymy nowość submarki Xiaomi.

POCO M2 Pro

Sama animacja mająca zapowiadać premierę POCO M2 Pro nie byłaby niczym zaskakującym, gdyby nie fakt, że producent z Państwa Środka postanowił wykorzystać hasztag #FeelTheSurge. Zapewne część z was pamięta model Mi 5C. Smartfon ten był pierwszym i tak naprawdę jedynym sprzętem w portfolio Xiaomi, który został wyposażony w autorski procesor ten firmy. Jednostka ta trafiła na rynek jako Surge S1. W ostatnich dniach w sieci pojawiły się informacje na temat współpracy Xiaomi oraz MediaTeka i tak naprawdę mogliśmy odczytywać to jako pierwsze doniesienia na temat kolejnej generacji procesora chińskiego producenta.

Czy Surge S2 po raz pierwszy zadebiutuje wraz z POCO M2 Pro? Ciężko powiedzieć. To jedynie domysły, które nie zostały w jakikolwiek sposób potwierdzone przez submarkę Xiaomi. Warto także pamiętać o tym, że poprzedniej informacje dotyczące nowości chińskiej firmy mówiły o wykorzystaniu Qualcomm Snapdragona 720G. Dodatkowo na plakacie widzimy układ aparatów przypominający ten znany z globalnej wersji Redmi Note 9 Pro i wydawać się może, że POCO M2 Pro będzie po prostu bliźniaczym urządzeniem stworzonym z myślą o rynku Indii. I dokładnie to mówiły wcześniej plotki.

Zobacz także: Ceny Honora X10 Max 5G i Honora 30 Lite 5G wyciekły do sieci na dzień przed oficjalną premierą

Tym razem POCO udaje się utrzymać praktycznie wszystko w tajemnicy i bardzo możliwe, że sytuacja nie ulegnie zmianie aż do oficjalnej premiery zaplanowanej na 7 lipca. Nie wiemy nawet czy model oznaczony jako M2 Pro kiedykolwiek pojawi się także na rynku globalnym jak miało to miejsce w przypadku POCO F2 Pro. Miejmy nadzieję, że już za kilka dni wszystko stanie się jasne!

Co myślicie o POCO M2 Pro? Jaki procesor waszym zdaniem wykorzysta submarka Xiaomi? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!