POCO Pop Buds będą pierwszymi bezprzewodowymi słuchawkami tej firmy!

POCO Pop Buds będą pierwszymi bezprzewodowymi słuchawkami tej firmy!

Nie tak dawno na rynek trafił POCO F2 Pro. Wszystko wskazuje na to, że firma ta nie zamierza zwalniać tempa i w przyszłości chce skupiać się nie tylko na smartfonach, ale także szeroko pojętych akcesoriach. W najbliższym czasie na rynek powinny trafić pierwsze słuchawki TWS submarki Xiaomi!

POCO Pop Buds na horyzoncie

Dyrektor generalny POCO w Indiach na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter opublikował ankietę, w której sami fani marki mogli zdecydować pod jaką nawą słuchawki TWS trafią na rynek. Opcje były cztery, a zwycięzcą została propozycja POCO Pop Buds. I to właśnie pod taką nazwą nadchodząca nowość submarki Xiaomi trafi na rynek. I tak naprawdę na temat specyfikacji czy wyglądu tych słuchawek nie wiemy zupełnie nic.

Niemniej jednak musimy pamiętać o tym, że POCO F2 Pro był niczym innym jak Redmi K30 Pro ze zmienionym logo. Tym samym bardzo możliwe, że i tym razem chiński producent postanowi wykorzystać jakieś z urządzeń Xiaomi czy Redmi i wprowadzić je na rynek pod nową nazwą. Część plotek mówi, że mogą być to niedawno zaprezentowane budżetowe Mi Air2 SE, ale tak naprawdę nie zostało to w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samego producenta czy jakiekolwiek pewniejsze źródła.

POCO Pop Buds będą pierwszymi bezprzewodowymi słuchawkami tej firmy!

Zobacz także: Nowe telewizory submarki Xiaomi zadebiutują razem z serią Redmi 10X

Bardzo możliwe, że POCO Pop Buds zadebiutują nie tylko w samych Chinach, ale także na rynku globalnym. Jeśli tak się stanie to spodziewamy się wprowadzenia ich także do naszego kraju i liczymy na to, że i tym razem będziemy mogli mówić o bardzo dobrym stosunku ceny do możliwości. Kiedy sprzęt ten będzie mieć swoją premierę? Tego niestety na tę chwilę nie wiemy. Już niedługo w sieci powinny pojawić się kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajdują się Xiaomi Mi Air2 SE.

Czego oczekujecie po POCO Pop Buds? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!