Polsat Go już jest! Oto wygląd nowej aplikacji VOD

polsat
Stare logo Polsatu

Ostatnie tygodnie to czas wielkim zmian w świecie Grupy Polsat Plus. Nie tak dawno temu informowaliśmy Was on nowych logach i nazwach kilku usług tej firmy. Teraz dowiedzieliśmy się jak wygląda usługa Polsat Go.

Polsat Go – tak wygląda nowa usługa VOD

Grupa Polsat Plus w końcu udostępniła nową wersję Ipli, czyli Polsat Go i jest ona dostępna na komputerach za pośrednictwem przeglądarki internetowej oraz na smartfonach z wykorzystaniem specjalnej aplikacji mobilnej, a także w systemach Smart TV.

Polsat Go oferuje przeróżne treści, często te same, które dostępne były w Ipli. Mowa tu chociażby o przeróżnych filmach, kabaretach i innych programach rozrywkowych i sportowych, a nawet o przeróżnych serialach. Ponadto możliwe oglądanie jest telewizji Polsat oraz TV4.

Aplikacja Polsat Go przypomina inne, podobne tego typu produkty. Na samej górze mamy wielki banner z promowanymi treściami, a poniżej poziome paski z treściami o różnych kategoriach. Podobnie zostało to rozwiązane chociażby w Viaplay czy na Netflixie.

Polsat Go umożliwia współdzielenie konta z naszymi bliskimi – w ramach jednego konta można mieć aż 5 profili. Każdy z inną nazwą i grafiką. Profil ma oddzielne spersonalizowane listy – Oglądaj dalej, Moja lista, Polecane dla Ciebie. Korzystanie z Polsat Go będzie przyjemne i proste dla każdego widza.

mówi Grzegorz Janczura, Dyrektor Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Aplikację Polsat Go znajdziecie zarówno w Sklepie Google Play, jak i w AppStore i AppGallery. W systemach Smart TV znajdziecie ją w odpowiednich sklepach z aplikacjami. Na komputerach PC platforma jest dostępna w postaci programu webowego.

Źródło: Polsat, android.com.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!