Przygotowaliśmy Poradnik Szkolny 2019. Sprawdźcie nasze sugestie na PowROOT do Szkoły!

back to school 2019 rootblog

Tak, wiem. Zapewne większość z Was nie chce nawet o tym czytać – powrót do szkoły nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Niestety, nikogo to nie ominie i trzeba wrócić szkolnej rutyny, a jedyne co można zrobić to jakoś sobie ten czas umilić. Z tego powodu mamy dla Was poradnik szkolny z sugestiami sprzętu, który może przydać się podczas nauki w roku szkolnym 2019/20!

PowROOT do Szkoły 2019

O ile powrót do szkoły był dla mnie (jak i dla wielu innych osób) czymś niezbyt przyjemnym tak zakupy związane z tym wydarzeniem bardzo lubiłem robić. Wybieranie zeszytów, długopisów, plecaków oraz elektroniki to był dla mnie bardzo ważny etap przygotowań do powrotu szkolnej rutyny. Aktualnie uczniowie mają ogromny wybór przeróżnych gadżetów i sprzętów bez których ciężko obyć się w szkolnej rzeczywistości. Jak dobrze wiemy, wybór odpowiedniego urządzenia nie jest taki prosty.

Sprawdź nasz Poradnik Szkolny 2019 – PowROOT do Szkoły!

W związku z nadchodzącym wrześniem przygotowaliśmy dla Was obszerny poradnik zakupowy – PowROOT do Szkoły – w którym to skupiliśmy się na kilku kategoriach sprzętu elektronicznego przydatnych każdemu uczniowi. Co równie ważne, skupiliśmy się głównie na urządzeniach przystępnych cenowo, bowiem bardzo dobrze wiemy, że uczniowie niekoniecznie dysponują wielkim budżetem.

Przygotowaliśmy Poradnik Szkolny 2019. Sprawdźcie nasze sugestie na PowROOT do Szkoły!

Co odróżnia nasz Back to School od innych? Przede wszystkim my – autorzy ROOTBLOGa – również jesteśmy uczniami bądź studentami i bardzo dobrze wiemy, czego potrzebują nasi rówieśnicy. W tym poradniku zakupowym wykorzystaliśmy doświadczenie nabyte w świecie technologii mobilnych (i nie tylko), ale również wśród naszych przyjaciół, którzy regularnie przychodzą do nas z prośbą o pomoc w wyborze danego sprzętu.

Jak powstał poradnik?

Nasz redaktor naczelny Marcin Tymków odpowiedzialny jest przede wszystkim za szatę graficzną oraz sklejenie wszystkich wpisów w jedną spójną całość. Ja natomiast – z pomocą Huberta Ordy – wybrałem kategorie sprzętowe, przedziały cenowe oraz przedstawiłem projekt moim kolegom. Poradnik oczywiście nie powstałby bez pozostałych autorów ROOTBLOG-a, którzy przygotowali odpowiednie wpisy. Sam poradnik powstawał od około miesiąca i teraz możemy go Wam przedstawić w całej okazałości.

Liczymy, że powROOT do Szkoły okaże się być naprawdę przydatnym poradnikiem, a produkty w nim przedstawione umilą Wam przyszły okres szkolny 🙂

Sprawdź nasz Poradnik Szkolny 2019 – PowROOT do Szkoły!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!