PowerAmp w mocnej promocji! Kto pamięta ten odtwarzacz muzyczny?

Poweramp
PowerAmp

Może aktualnie Poweramp nie cieszy się taką popularnością jak kiedyś, ale swego czasu był to chyba najlepszy wybór aplikacji do słuchania muzyki. Jak się okazuje, Poweramp Unlocker znalazł się w mocnej promocji!

Poweramp Unlocker w cenie butelki napoju!

Zapewne wielu z Was zna aplikację Poweramp. Jest to naprawdę, ale to naprawdę mocno rozbudowany odtwarzacz muzyki na Androida. Sam kiedyś z niego korzystałem (zanim zacząłem subskrybować Spotify) i opcje modyfikacji dźwięku były czymś przeogromnym. W zasadzie można tam zmienić wszystko to, co chcemy, a do tego aplikacja prezentuje się po prostu dobrze. Teraz jednak korzystam głównie ze streamingu i nie pamiętam kiedy ostatni raz słuchałem muzyki z lokalnych plików.

Jak się okazuje, w Sklepie Google Play trwa promocja na Poweramp Unlocker. Jest to swego rodzaju nakładka dająca dostęp do funkcji premium – można to porównać do Nova Launcher Prime. Normalnie ten Unlocker kosztuje 20 złotych, jednakże przez następne 7 dni jest on dostępny za ułamek tej kwoty, a dokładnie za 5,49 złotych.

poweramp unlccker

Warto dodać, że mowa tu o wieczystej licencji. Czyli zakupujemy ten produkt raz i już na dobre możemy się nim cieszyć. Nie jest to jakaś forma subskrypcji. Myślę, że to naprawdę dobra oferta.

Kliknij tutaj, aby zakupić Poweramp Unlocker w Sklepie Google Play!

Źródło: Sklep Google Play

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!