Chyba nie lubimy muzyki naszej rodziny. Spotify rezygnuje z Family Mix

spotify

Jakiś czas temu Spotify zaprezentowało Family Mix, czyli specjalną playlistę, która została zbudowana z ulubionych hitów członków Rodziny Spotify. Jak się okazuje, gigant wycofuje się z tego pomysłu.

Co? Nie lubicie tej samej muzyki, co rodzina? To ostatnie dni Spotify Family Mix

Spotify już od jakiegoś czasu próbuje wymyślić jakieś sposoby na to, aby użytkownicy polubili serwis za inne rzeczy niż tylko muzyka. No i tak pojawiło się wiele dodatków, w tym właśnie Family Mix. W skrócie, jest to specjalna playlista, która zbudowana jest z ulubionych utworów członków rodzinnej subskrypcji. Jak się jednak okazuje, Szwedzi wycofują się z tego pomysłu.

Właśnie Spotify rozesłało wiadomości informujące, że za kilka dni znikną składanki Family Mix. W zasadzie to możemy się nimi cieszyć do 23 maja.

Twoja składanka Family Mix będzie niedostępna od 23 maja. Nie łam się! Świeże Blendy czekają przecież na odkrycie. Zapraszaj znajomych i rodzinę do tworzenia Blendów, wspólnych playlist opartych na Waszych muzycznych gustach.

Blendowanie czas zacząć!

Spotify Family Mix

Tak, zamiast Family Mix, Spotify oferuje nam korzystanie z Blendów. Działają one w miarę podobnie, jednakże do tworzenia Blendów zapraszamy swoich znajomych, w tym właśnie mogą to być członkowie rodziny.

Źródło: Spotify

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!