Czy jest coś jeszcze, czego nie wiemy o zegarku Samsung Galaxy Watch FE? Kolejny spory wyciek informacji

samsung

Prezentacja nowości w branży urządzeń mobilnych jeszcze przed ich premierą powoli staje się normą. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ coraz częściej jesteśmy świadkami kuriozalnych wycieków informacji z wiarygodnych źródeł. Samsung Galaxy Watch FE oprócz specyfikacji, wyglądu właśnie zdradził nam coś jeszcze. Znamy cenę towaru oraz datę premiery. 

Samsung Galaxy Watch FE to zegarek, który nie chce być już tajemnicą

O nowym (wszystko na to wskazuje, że nudnym) zegarku firmy Samsung wiemy już w zasadzie wszystko. Poznaliśmy specyfikację, poznaliśmy nazewnictwo. Teraz kolejne źródła zdradzają nam inną datę premiery oraz cenę. Okazuje się, że nowy Samsung Galaxy Watch FE (bazując na wersji Watch 4) miałby zostać pokazany nie tak jak przypuszczano podczas Samsung Galaxy Unpacked, ale już 24 czerwca.

Czy jest coś jeszcze, czego nie wiemy o zegarku Samsung Galaxy Watch FE? Kolejny spory wyciek informacji

Drugą interesującą informacją, pochodzącą z przecieków jest cena. Na włoskiej stronie firmy Amazon jeden ze sprzedawców przygotował ofertę na urządzenie Samsung Galaxy Watch FE (40 mm) w kolorze Pink Gold. Na zaprezentowanym screenie widzimy cenę, która wynosi 199 euro. Daje nam to jakieś 860 złotych. Sądzę jednak, że urządzenie w Polsce może być ciut droższe i zaryzykuję kwotę około 1000 zł. Widząc przygotowaną ofertę z całą pewnością możemy stwierdzić, że sprzedawcy już przygotowują się do sprzedaży produktu. To może oznaczać, że premiera rzeczywiście jest już bardzo blisko. Data 24 czerwca wydaje się wielce prawdopodobna.

Czy jest coś jeszcze, czego nie wiemy o zegarku Samsung Galaxy Watch FE? Kolejny spory wyciek informacji

Zupełnie inne źródło, na które powołuje się portal Sammobile potwierdza już wcześniej zaprezentowaną specyfikację. Zegarek miał już tyle medialnych prezentacji, że to w mojej ocenie będzie jedna z najnudniejszych premier tego roku. Przypomnijmy, że Samsung proponował ten model (jeszcze niezaprezentowany) w ofercie jako gratis. Czy model Galaxy Watch FE będzie nas w stanie jeszcze czymś zaskoczyć? Wydaje mi się, że już nie.

Źródło: Sammobile  

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!