Poznaliśmy polskie ceny nowych konsol od Microsoft w abonamencie Xbox All Access!

Poznaliśmy polskie ceny nowych konsol od Microsoft w abonamencie Xbox All Access!

Nowe konsole od Microsoft, a więc Xbox Series S oraz Xbox Series X, będą dostępne także w naszym kraju w Xbox All Access. W ramach tego abonamentu otrzymujemy na 24 miesiące konsole oraz dostęp do Xbox Game Pass Ultimate. Znamy już polskie ceny tych abonamentów. Powiem jedno, WOW!

Powtórzę się, ale Microsoft wygrał tę wojnę

Xbox All Access to usługa, dzięki której możemy kupić konsolę oraz Xbox Game Pass Ultimate na raty. To coś w stylu kupowania smartfona u operatora. Kupujemy abonament, jaki nas interesuje, a do tego dobieramy urządzenie. Nie jest tajemnicą to, że Xbox One S będzie dostępny za 99 zł miesięcznie przez 24 miesiące. Nieznane do tej pory były nam jednak te ceny dla nowych konsol, ale to się zmieniło. Myślę, że to się naprawdę Wam spodoba. Okazuje się, że za konsolę Xbox Series S w abonamencie Xbox All Access będziemy musieli zapłacić 111 zł miesięcznie przez okres dwóch lat. Oznacza to, iż zapłacimy za to łącznie 2664 zł, a jak wygląda sprawa w przypadku mocniejszej wersji, Series X? Miesięczna kwota abonamentu wyniesie 148 zł, również na 24 miesiące, co daje łącznie 3552 zł.

Zobacz także: Microsoft kupił ZeniMax za kosmiczną kwotę!

Ceny te są bardzo atrakcyjne, a dlaczego? To proste, odejmijmy sobie od tych kwot cenę abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, którego to cena wynosi 54.99 zł miesięcznie, czyli 1319.76 zł łącznie przez dwa lata. Wtedy sama konsola Xbox Series S wychodzi za 1344.24 zł, a Xbox Series X – 2232.24 zł. To oznacza, że konsola wychodzi wówczas taniej, niż gdyby zakupić ją od razu w sklepie. Dla przypomnienia, Series S kosztować będzie 1349 zł, a Series X 2249 zł. Wniosek? Bardziej opłaca się kupić konsolę w ramach Xbox All Access. Jestem mega pozytywnie tym zaskoczony i muszę się mocno zastanowić nad tym, czy nie zdecydować się na zakup którejś z nich właśnie w takim abonamencie.

Jak Wam się podobają te ceny? Myślę, że są mega atrakcyjne, a Wy?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!