Poznaliśmy wygląd oraz kolejne szczegóły dotyczące specyfikacji realme C11

Poznaliśmy wygląd oraz kolejne szczegóły dotyczące specyfikacji realme C11

realme C11 to nowy budżetowiec producenta z Państwa Środka, który już niedługo trafi na rynek. Do tej pory w sieci pojawiło się niewiele informacji na temat tego urządzenia, ale teraz sytuacja się zmieniła. Czy jest na co czekać?

realme C11 wydaje się naprawdę ciekawym budżetowcem

To, że to właśnie realme C11 będzie pierwszym smartfonem wyposażonym w MediaTeka Helio G35 jest pewne od jakiegoś czasu, ponieważ informacje na ten temat opublikował nawet sam producent z Państwa Środka. Premiera tego sprzętu ma odbyć się już w lipcu tego roku, ale dokładna data wprowadzenia nadchodzącej nowości na rynek nadal pozostaje tajemnicą. Nowe informacje na temat realme C11 nie zostały potwierdzone przez chińską firmę, a co za tym idzie są jedynie plotkami, które mogą, ale nie muszą okazać się faktem. Niemniej jednak większość tego typu przedpremierowych przecieków okazuje się faktem i bardzo możliwe, że sytuacja będzie wyglądać podobnie i w tym przypadku.

Poznaliśmy wygląd oraz kolejne szczegóły dotyczące specyfikacji realme C11

Na froncie realme C11 mamy znaleźć ekran IPS LCD o przekątnej 6,5 cala oraz rozdzielczości HD+. Na pleckach zostaną umiejscowione dwa aparaty doświetlane pojedynczą diodą LED. I przyznam szczerze, że oczka te wyglądają bardzo podobnie do tego, co widzieliśmy w przypadku Pixela 4 czy zeszłorocznych smartfonów firmy Apple. Aparaty mają zaoferować bardzo dobrą jakość fotografii i to zarówno w dzień jak i w nocy za sprawą trybu Nightscape.

Poznaliśmy wygląd oraz kolejne szczegóły dotyczące specyfikacji realme C11

Zobacz także: Honor X10 Max uchwycony na zdjęciu. Premiera już niedługo!

Całość ma działać dzięki baterii o pojemności 5000 mAh. Nie zabraknie także tradycyjnego złącza słuchawkowego jack 3,5 mm. Niestety, ale nie wiemy na jakich rynkach realme C11 zadebiutuje w pierwszej kolejności. Do tej pory większość źródeł mówiła o Indiach, ale bardzo możliwe, że premiera odbędzie się w Malezji, a dopiero później w innych krajach. Czy doczekamy się także rozpoczęcia sprzedaży na rynkach Starego Kontynentu? Czas pokaże!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme 6, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o realme C11? Czekacie na premierę tego urządzenia? A może korzystacie z innych smartfonów teog chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!