Premiera nowego modelu POCO już 22 marca!

Premiera nowego modelu POCO już 22 marca!

Wygląda na to, że w końcu doczekaliśmy się premiery kolejnego smartfona z rodziny POCO. Domyślamy się, co to może być za model. Jest to najprawdopodobniej POCO X3 Pro, o którym już nie raz wspominaliśmy na naszym portalu.

Premiera nowego (nowych) modelu POCO!

Wydarzenie jakim jest premiera ogłosił w Polsce oficjalny fanpage POCO na Facebooku, a także sklep mi-home.pl. Już 22 marca 2021 roku o 12:45 będziemy mogli oglądać transmisję na ich stronie internetowej. Co więcej, zorganizowano grę, w której po odgadnięciu serii zagadek będzie można dostać nagrodę. Link do eventu znajduje się tutaj.

Warto przeczytać: Mi 11 Pro dostanie naprawdę szybkie ładowanie… choć nie jest to 120W

Premiera nowego modelu POCO już 22 marca!

Zobacz też: Po co przepłacać, POCO X3 NFC to nowy lider opłacalności [RECENZJA]

Co wiemy o nowym telefonie od POCO? Właściwie całkiem sporo. Przede wszystkim będzie on wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon z serii 800. Jednostka ta będzie współpracowała z 6 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci wbudowanej. Smartfon będzie ładował się z mocą 33 watów, a na przodzie znajdzie się wyświetlacz z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz.

Na stronie internetowej sugerowana jest w paru miejscach liczba mnoga, więc możliwe, że zobaczymy nie jeden, a dwa nowe telefony marki POCO. Tajemnica zostanie odkryta już za cztery dni!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!