Strona główna Aktualności Promocja: 90 dni premium w Tidal dla nowych użytkowników do kupienia za...

Promocja: 90 dni premium w Tidal dla nowych użytkowników do kupienia za grosze…. i to dosłownie

-

Jeśli chciałbyś zacząć przygodę ze serwisami streamingowymi, to teraz jest dobra na to pora. Otóż Tidal oferuje aż 3 miesiące konta premium za grosze. Dosłownie.

Do zgarnięcia premium w Tidal za jedyne 99 groszy

Z serwisów streamingowych korzystam nieprzerwanie od 2012 roku. Oczywiście mowa tu o Spotify, z którym przez tyle lat nie potrafiłem się rozstać. Mało tego, gdzieś od 2015 regularnie wykupuje konto premium. Dzisiaj jednak to nie Spotify wyszło z ciekawą promocją, a Tidal.

Warto przeczytać: Spotify Car Thing zaprezentowane, ale co z tego? I tak go nie kupimy

W związku z rozpoczęciem się wakacji i przeróżnymi wydarzeniami muzycznymi, Tidal wyszedł z bardzo ciekawą promocją. Otóż każdy nowy użytkownik, który zdecyduje się teraz na rozpoczęcie subskrypcji premium, to za pierwsze 3 miesiące przyjdzie mu zapłacić jedynie 99 groszy. Co ważne, jeśli zdecyduje się on na usługę HiFi (czyli Premium z dostępem do bardzo wysokiej jakości audio), to zapłaci jedynie 1,99 zł. 

Tak jak napisałem wyżej, promocja jest skierowana tylko i wyłącznie do nowych użytkowników. Domyślam się jednak, że znajdą się tacy użytkownicy Tidala, którzy będą skłonni założyć nowe konto w celu skorzystania z obniżki. Otóż samo nowe konto nie wystarczy – musi on jeszcze wykorzystać inną kartę płatniczą, która nie była wcześniej używana do zapłacenia za usługi premium w Tidal. Nadać się do tego powinna karta wirtualna Revolut.

Warto sprawdzić: Nadal słuchasz muzyki z plików mp3? CloudPlayer to aplikacja, która powinna Cię zainteresować

Muszę zaznaczyć, że po tym okresie automatycznie usługa pobierze sobie pieniądze w celu przedłużenia subskrypcji premium (tj. 20 zł miesięcznie). Aby tego uniknąć należy wejść w ustawienia konta, a następnie wygasić subskrypcję.

A Wy korzystacie z Tidal? Dajcie znać w komentarzu!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej