PROMOCJA: Civilization VI za darmo od Epic Games!

Epic Games Store

Tydzień temu na Epic Games Store można było odebrać zupełnie za darmo GTA V. Ta promocja zrobiła ogromne zamieszanie w sieci, w końcu to bardzo popularna gra. Teraz ta firma chce przyciągnąć kolejne grono graczy do siebie udostępniając za darmo popularną grę strategiczną, Civilization VI!

Epic Games wie, jak przyciągać klientów

Od dzisiaj, tj. 21 maja 2020 roku, możecie zupełnie za darmo odebrać świetną grę strategiczną na platformie Epic Games Store. Jest to Sid Meier’s Civilization VI, tytuł z 2016 roku. Fani tej serii gier mówią, iż jest to jeden z najlepszych tytułów dotychczas. Civilization VI zostało wielokrotnie nagradzane, co tylko potwierdza, że jest to udana gra. Bez wątpienia zatem znajdą się chętni na przypisanie tego tytułu do swojej biblioteki gier. Jak to zrobić? Należy wejść na Epic Games Store, wyszukać na ekranie głównym tej platformy tę grę, a następnie przypisać do konta. Gdy już to zrobimy, Civilization VI zostanie z nami na zawsze, nie ma limitu czasowego. Jest to gra, która nie posiada wygórowanych wymagań, tak więc bez problemu powinniśmy móc uruchomić ją także na starszych sprzętach. Ja osobiście już szykuję miejsce na dysku i zamierzam ją sprawdzić w najbliższy weekend. Od dawna zamierzałem zagrać w jakąś strategiczną grę, a teraz nadarzyła się ku temu świetna okazja.

Civilization VI

Warto przeczytać: W Operze GX również lądują nowości. Z przeglądarki korzystają już ponad 3 miliony osób

Promocja ta na platformie Epic Games Store trwa do 28 maja 2020 roku do godziny 11 czasu europejskiego. Macie zatem tydzień na dodanie Civilization VI do swojej biblioteki paroma kliknięciami zupełnie za darmo. Jak widać, przecieki potwierdzają się, tak więc następnymi tytułami, jakie będą za darmo dostępne na platformie od Epic Games, to będą Borderland The Handsome Collection oraz ARK Survival Evolved. Pierwszy tytuł dostępny ma być po zakończeniu obecnej promocji, tj. 28 maja 2020 roku, zaś drugi – od 4 czerwca 2020 roku.

Skorzystaliście już z tej promocji? Czekacie na kolejne, darmowe tytuły,
które już niedługo będą również za darmo na Epic Games Store?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!