PROMOCJA: Logitech MX Anywhere 3 do wyrwania w świetnej cenie!

PROMOCJA: Logitech MX Anywhere 3 do wyrwania w świetnej cenie!

We wrześniu ubiegłego roku Logitech zaprezentował nową generację swojej myszki dedykowanej do użytku ze sprzętem mobilnym. Mowa tu o MX Anywhere 3, która właśnie znalazła się w świetnej promocji w polskim Amazonie!

Logitech MX Anywhere 3

MX Anywhere to flagowa, bezprzewodowa mysz Logitech dopasowana do korzystania razem z laptopami. Dzięki swoim właściwościom pozwala na wygodne użytkowanie na przeróżnych powierzchniach, nawet na łóżku czy szklanym stoliku. MX Anywhere 3 to już kolejna odsłona tejże myszki zastępująca całkiem udany model 2S, z którym również miałem do czynienia. Pomimo niewielkich rozmiarów gryzonia, na pokładzie znajdziemy 6 przycisków oraz elektromagnetyczną rolkę Magspeed wykonaną ze stali (w przeciwieństwie do poprzednika – jest klikalna!). Pozwala ona na bezgłośne przewijanie oraz automatycznie przechodzenie w tryb swobodny – standardowo przewijanie jest skokowe.

Mysz zasila ogniwo o pojemności 500 mAh, które ma zapewnić nawet 70 dni pracy. Co ciekawe, zaledwie 1 minuta ładowania ma dać kolejne 3 godziny korzystania. Baterię ładujemy za pomocą przewodu USB-C, a mysz możemy połączyć z komputerem dzięki Bluetooth oraz Logitech Unifying. Dedykowaną aplikację zainstalujemy na Windowsie, jak i na macOS. Ponadto mysz jest kompatybilna z Linuxem, Androidem, Chrome OS oraz iPadOS.

Logitech MX Anywhere 3 do wyrwania za rekordowo niską cenę!

Standardowo mysz MX Anywhere 3 kosztuje 399 złotych, a jak ktoś jest sprytny, to skorzysta ze zniżki studenckiej obniżającej cenę do 299 złotych. Jak się jednak okazuje, da się jeszcze taniej!

Aktualnie w polskim Amazonie trwa promocja, dzięki której Logitech MX Anywhere 3 możecie wyrwać za 276,27 PLN, co jest rekordowo niską ceną.

Kliknij >>tutaj<<, aby przejść do sklepu!

UWAGA: Na grafice głównej aukcji znajduje się inna mysz niż sprzedawana. MX Anywhere 3 wygląda tak jak poniżej.

mx anywhere 3

Gdyby nie to, że jestem szczęśliwym posiadaczem myszy Logitech M720, to sam skusiłbym się na Anywhere 3, tym bardziej, że 276 złotych za taki sprzęt, to nie jest zbyt dużo.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!