Strona główna Aktualności Promocja: rok subskrypcji premium pakietu Office NX Home od Softmaker za darmo!

Promocja: rok subskrypcji premium pakietu Office NX Home od Softmaker za darmo!

-

Dobry pakiet biurowy to obowiązkowy element na niemalże każdym komputerze osobistym. Zapewne większość z Was zna Microsoft Office lub LibreOffice. Na rynku istnieje jednak znacznie więcej produktów tego typu, a jeden z nich tworzony jest przez niemiecką firmę SoftMaker. Akurat teraz trwa specjalna promocja, dzięki której można uzyskać rok konta premium w Office NX Home za darmo!

Już jakiś czas temu na łamach ROOTBLOG-a wspominałem o pakiecie biurowym od SoftMaker. Było to wtedy, kiedy opisywałem współpracę twórców systemu operacyjnego Manjaro Linux oraz właśnie niemieckiej firmy SoftMaker. W skrócie: autorzy Manjaro zdecydowali się na zamianę pakietu LibreOffice na SoftMaker FreeOffice.

Więcej dowiesz się w tym wpisie: Manjaro Linux udowadnia, że społeczność jest najważniejsza

SoftMaker Office NX Home do wzięcia za darmo!

Właśnie trwa specjalna promocja, dzięki której każdy z nas może pobrać pakiet biurowy SoftMaker Office NX Home na rok za darmo. Jedyne co trzeba zrobić to wejść na >tę stronę< oraz wpisać kod bonusowy officenx. Po jego wpisaniu koszt pakietu Office NX Home zostanie obniżony ze 129 na całe zero złotych.

W skład pakietu Softmaker Office NX Home wchodzi Textmaker (czyli Word), Planmaker (czyli Excel), Presentations (czyli Powerpoint), a także BasicMaker (środowisko programowania dla języka SoftMaker Basic).

SoftMaker Office NX jest dostępny na wielu platformach i korzystać z niego mogą właściciele komputerów z takimi systemami jak Windows, MacOS oraz Linux. Co ważne, jedna subskrypcja premium pozwala na korzystanie z tego pakietu biurowego na pięciu różnych komputerach (w przypadku użytku domowego) lub na jednym firmowym.

Warto przeczytać: WPS Office for Linux rezygnuje z wersji 32-bitowej

Tak jak wspomniałem wcześniej, dzięki tej promocji uzyskujemy darmowe 12 miesięcy konta premium. Jeśli więc po roku będziesz dalej chciał się cieszyć tym pakietem biurowym, to będziesz musiał zapłacić za kolejne 12 miesięcy. Niestety, wolałbym żeby w ramach promocji rozdawana była licencja wieczysta.

Korzystacie z innych pakietów biurowych niż Microsoft Office? Jeśli tak, to napiszcie z jakich! 

ŹródłoPepper

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej