Przybliżona cena POCO M2 Pro ujawniona! Czy jest na co czekać?

redmi note 9 pro aparat od góry

Informacje o POCO M2 Pro pojawiają się w sieci od dłuższego czasu. Smartfon ten zostanie zaprezentowany światu już 7 lipca tego roku. Do tej pory zagadką pozostawała jednak cena nadchodzącej nowości submarki Xiaomi. Wprawdzie chiński producent nadal jej nie ujawnił, ale wiemy na ten temat coraz to więcej!

POCO M2 Pro

W ostatnim wywiadzie przeprowadzonym przez Mukula Sharma z przedstawicielem firmy POCO pojawiła się informacja mówiąca, że nowość tego producenta zostanie wyceniona na mniej niż 15999 rupii indyjskich czyli około 850 zł. Wszystko wskazuje na to, że firma z Państwa Środka chce zrobić wszystko, aby po raz kolejny zaskoczyć świat niską ceną i zaoferować bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Czym będzie POCO M2 Pro? Najprawdopodobniej smartfon ten bedzie po prostu nowym modele stworzonym na rynek Indii, a sama specyfikacja oraz wygląd nie będzie niczym różnić się od Redmi Note 9 Pro w wersji globalnej.

Przybliżona cena POCO M2 Pro ujawniona! Czy jest na co czekać?

Z drugiej strony w krótkim filmie mającym zapowiadać premierę tego sprzętu pojawiła się nazwa Surge, a jak zapewne część z was doskonale wie Surge S1 był pierwszym i na tę chwilę jedynym procesorem mobilnym stworzonym przez Xiaomi. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki o tym, że chiński producent połączy siły z MediaTekiem i stworzy coś zupełnie nowego i istnieje cień szansy, że jednostkę tę zobaczymy właśnie w POCO M2 Pro.

Zobacz także: Xiaomi Mi 10 Ultra może być jeszcze doskonalszą wersją flagowca chińskiego producenta

I chociaż sam skłaniam się ku opcji mówiącej o identycznym modelu co Redmi Note 9 Pro chciałbym, aby firma z Państwa Środka czymkolwiek nas zaskoczyła. Nowy procesor mobilny mógłby bez wątpienia wywołać sporo emocji, a gdyby został dopracowany do perfekcji mógłby zagrozić pozycji Qualcomma czy MediaTeka.

Na zdjęciu głównym znajduje się Redmi Note 9 Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o POCO M2 Pro? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!