Punkty zamiast subskrypcji? Play z innowacyjnym podejściem do VOD!

(fot. cottonbro studio z Pexels)
(fot. cottonbro studio z Pexels)

Play przygotował niezwykle ciekawą ofertę z telewizją “Telewizja Nowej Generacji”, szybkim internetem stacjonarnym światłowodowym do aż 5 Gb/s, jak i mobilnym, gdzie 2 abonamenty 5G dostajemy w cenie 1. O co dokładnie chodzi? To proste! Wyjaśniamy!

Telewizja Nowej Generacji Play

Play przygotował kompletnie nowe podejście do opłaty za telewizję i serwisy VOD – wszystko dzięki systemowi punktowemu. Punkty można w prosty sposób wykorzystywać na dowolne pakiety i serwisy. I tak w kolejnym cyklu można wybrać coś innego. Sami decydujemy jak długo chcemy korzystać z serwisów i pakietów dodatkowych. A jak chcemy oglądać więcej, to wystarczy dokupić cykliczną paczkę punktów!

Serwisów VOD jest wiele. Do wyboru mamy chociażby Netflix od 25 punktów, HBO MAX od 25 punktów, Canal+ Online od 35 punktów czy Polsat Sport Premium od 15 punktów. Możemy również zdecydować się na pakiety sportowe czy dostępowe do danych kanałów telewizyjnych. Usługodawców jest wielu i mamy pełną swobodę w dobieraniu co i kiedy chcemy oglądać. A ile to kosztuje?

  • 45 zł miesięcznie za 75 kanałów i 25 punktów miesięcznie + 100 punktów przez 6 miesięcy
  • 65 zł miesięcznie za 75 kanałów i 40 punktów miesięcznie 100 punktów przez 6 miesięcy

Powyższe ceny uwzględniają rabaty.

Warto dodać, że przez pierwsze pół roku będziemy otrzymywać dodatkowe 100 punktów co miesiąc na oglądanie wybranych usług. To otwiera drogę do wielu świetnych produkcji czy wydarzeń sportowych bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

2 abonamenty w cenie 1

Ta oferta jest dokładnie tym, co obiecuje jej nazwa. Decydując się na plan w ramach promocji “2 abonamenty w cenie 1” otrzymujemy 2 konta z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami. Jak wyglądają ceny?

  • Abonament M – 2x 120 GB za 125 zł miesięcznie
  • Abonament L – 2x 240 GB za 145 zł miesięcznie
  • Abonament HOMEBOX – 2x 300 GB za 155 złotych

Powyższe ceny uwzględniają rabaty.

Warto zaznaczyć, że HOMEBOX zawiera 2 abonamenty komórkowe oraz dodatkową kartę SIM z internetem bezprzewodowym.

Tak ogromna liczba gigabajtów z pewnością przyda się, ponieważ mowa tutaj o internecie 5G! Tak szybki transfer danych, to dostęp do ogromnych pokładów mediów w natychmiastowy sposób. Co ważne, wraz z abonamentem można dobrać kompatybilny smartfon z ratami 0%.

O ofercie “2 abonamenty w cenie 1 z 5G” dowiecie się więcej >>TUTAJ<<.

Internet światłowód do 5 Gb/s

Osoby potrzebujące superszybki internet stacjonarny mogą zdecydować się na “Internet światłowód” z prędkością aż do 5 Gb/s. Jakie mamy do wyboru pakiety i w jakich cenach?

  • Internet Światłowód 600 Mb/s – 35 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, a potem 45 złotych miesięcznie
  • Internet Światłowód 1 Gb/s – 35 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, a potem 65 złotych miesięcznie
  • Internet Światłowód 5 Gb/s – 35 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, a potem 105 złotych miesięcznie

Powyższe ceny uwzględniają rabaty.

Tak szybki internet to pewność niewielkich opóźnień oraz natychmiastowego transferu danych. W cenę wchodzi także Play BOX NET – nowoczesny router z obsługą sieci Wi-Fi 6, który umożliwi płynny i szybki internet na wielu urządzeniach jednocześnie. Mało tego, oferuje 4 gigabitowe porty Ethernet do przewodowego połączenia urządzeń.

O ofercie “Internet światłowód do 5 Gb/s” więcej dowiecie się >>TUTAJ<<.

Jak dostrzegamy, Play daje nam pełną swobodę w doborze tego, co i kiedy chcemy oglądać. Decydując się na daną platformę VOD nie sprawiamy, że jesteśmy do niej przywiązani do dłuższy czas. Tak elastyczne podejście jest niezwykle innowacyjne, zwłaszcza w dobie istnienia wielu form VOD, gdzie mamy ogromny wybór świetnych materiałów do obejrzenia. Warto też dodać, że w cenie abonamentu wchodzi także dekoder Play BOX TV obsługujący obraz 4K i Dolby Vision.

O ofercie “Telewizja Nowej Generacji” więcej dowiecie się >>TUTAJ<<.

Podsumowanie

Reasumując, dzięki nowej ofercie Play, dostajemy nieograniczone możliwości oglądania ulubionych treści. Telewizja Nowej Generacji Play nie tylko zapewnia superszybki internet, ale także unikalne podejście do usług VOD, gdzie specjalne punkty wymieniamy na dokładnie to, co chcemy oglądać i to bez dodatkowych kosztów. Więc co jak co, ale takie podejście jest niezwykle trafne i znacznie bardziej oszczędne, a także wygodniejsze dla klienta, który nie musi czuć się “przybity” tymi wszystkimi subskrypcjami.

Artykuł sponsorowany. Powstał przy współpracy z Play.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!