Realme 6 oraz Realme 6 Pro otrzymają wsparcie dla ładowania Flash Charge o mocy 30 W

Realme 6 oraz Realme 6 Pro otrzymają wsparcie dla ładowania Flash Charge o mocy 30 W

Konferencja firmy Realme jest zaplanowana na 5 marca tego roku. To właśnie tego dnia zobaczymy pierwszą opaskę sportową chińskiego producenta oraz dwa zupełnie nowe smartfony. Realme 6 i Realme 6 Pro, przynajmniej patrząc na przedpremierowe przecieki i plotki, zapowiadają się naprawdę ciekawie. Co wiemy na temat tych urządzeń?

Realme 6 oraz Realme 6 Pro

Dwa nowe smartfony producenta z Państwa Środka będą bez wątpienia średniakami, ale jednocześnie mogą one przypaść do gustu naprawdę sporemu gronu potencjalnych klientów. Realme w tym roku ma pojawić się także w naszym kraju i jeśli nowości tej firmy zostaną wycenione na uczciwą kwotę to bardzo możliwe, że będziemy mogli mówić o prawdziwym hicie sprzedażowym. Według najnowszych informacji zarówno Realme 6 jak i Realme 6 Pro będą obsługiwać szybkie ładowanie Flash Charge o mocy aż 30 W. W przypadku flagowców nie jest to wyjątkowo duża moc, ale jak na średniaka naprawdę robi to wrażenia. Według zapewnień samej firmy w zaledwie 15 minut mamy naładować nasz smartfon od 0% do 100%.

Realme 6 oraz Realme 6 Pro otrzymają wsparcie dla ładowania Flash Charge o mocy 30 W

Co jeszcze wiemy na temat Realme 6 i Realme 6 Pro? Oba urządzenia mają otrzymać wyświetlacz z dziurką w jednym z górnych rogów skrywającą pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie. Ekrany te mają cechować się także odświeżaniem na poziomie 90 Hz. I to tak naprawdę staje się standardem zarówno wśród flagowców jak i mocniejszych średniaków. Według plotek nadchodzące nowości chińskiej firmy zaoferują także naprawdę sensowną wydajność. Realme 6 otrzyma bowiem procesor MediaTek Helio G90, a Realme 6 Pro Qualcomm Snapdragona 720G.

Zobacz także: Realme Band zadebiutuje już 5 marca. Co wiemy na temat tej opaski sportowej?

Co więcej w obu smartfonach mamy znaleźć główny aparat 64 Mpix. Oczywiście w pozostałych oczkach znajdziemy różnicę w Realme 6 oraz Realme 6 Pro, ale nadal nie wiemy zbyt wiele na temat tych matryc. Kolejną zagadką pozostaje cena obu urządzeń. Premiera zaplanowana jest na 5 marca tego roku i tego dnia wszystko stanie się jasne. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o Realme 6 oraz Realme 6 Pro? Chcielibyście by te smartfony trafiły także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!