Realme X2 Pro zadebiutuje 15 października w Madrycie!

Realme X2 Pro zadebiutuje 15 października w Madrycie!

Premiera Realme X2 Pro zapowiadana jest od kilku tygodni. Do tej pory jednak nie znaliśmy daty prezentacji tego urządzenia. Teraz producent z Państwa Środka odkrył praktycznie wszystkie karty. Nadchodząca nowość submarki OPPO zostanie pokazana światu już 15 października tego roku!

Realme X2 Pro

Przyznam szczerze, że naprawdę zaskoczyło mnie to, że nadchodząca nowość chińskiego producenta zostanie pokazana w Hiszpanii. To właśnie w Madrycie już 15 października o 10.00 lokalnego czasu swoją premierę będzie mieć Realme X2 Pro. To oznacza, że model ten trafi do europejskiej dystrybucji, ale nadal nie wiemy do jakich krajów. Przyznam szczerze, że nie spodziewałbym się sprzedaży w naszym kraju w najbliższej przyszłości. Jeśli jednak Realme X2 Pro trafi do Polski to będę bardzo pozytywnie zaskoczony, ponieważ, patrząc na specyfikację, smartfon ten zapowiada się naprawdę ciekawie.

Realme X2 Pro zadebiutuje 15 października w Madrycie!

Zobacz także: Xiaomi i Realme z rekordowymi wynikami na tygodniu promocji!

Teraz urządzenie pojawiło się także w TENAA. Za wydajność odpowiedzialny będzie oczywiście Qualcomm Snapdragon 855 Plus. Jednostka ta powinna być wspierana przez nawet 12 GB RAM-u w najmocniejszej wersji. Na froncie znajdziemy wyświetlacz OLED lub AMOLED o nieznanej przekątnej, rozdzielczości FullHD+ oraz odświeżaniu na poziomie 90 Hz. Na pleckach zostaną umiejscowione cztery aparaty – 64 Mpix, 13 Mpix, 8 Mpix oraz 2 Mpix. Dokładne parametry obiektywów zostaną zapewne ujawnione dopiero podczas oficjalnej premiery urządzenia.

Realme X2 Pro ma także otrzymać pamięć UFS 3.0, zaoferować 20-krotny zoom hybrydowy, szybkie ładowanie o mocy aż 50 W czy głośniki stereo. Całość będzie działać dzięki baterii o pojemności 3900 mAh. Takie połączenie sprawia, że smartfon ten może okazać się jednym z najciekawszym flagowców dostępnych na rynku i naprawdę liczę na to, że cena tego urządzenia będzie atrakcyjna. Oczywiście Realme X2 Pro zadebiutuje także w samych Chinach i to dokładnie w tym samym czasie co w Europie. Pozostaje nam czekać na oficjalną prezentację, pełną specyfikację oraz cenę urządzenia!

Co myślicie o specyfikacji Realme X2 Pro? Chcielibyście by smartfon ten zadebiutował w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!