realme X50 5G zostanie zaprezentowany w Europie 8 lipca!

realme X50 5G zostanie zaprezentowany w Europie 8 lipca!

Wszystko wskazuje na to, że lipiec będzie miesiącem pełnym premier. Tym razem firma realme opublikowała w sieci plakat, który dotyczy wprowadzenia nowego smartfona oraz bezprzewodowych słuchawek w Hiszpanii. Oczywiście możemy być wręcz pewni, że sprzęty te trafią do sprzedaży także na innych rynkach Starego Kontynentu!

Globalna wersje realme X50 5G na horyzoncie

Konferencja odbędzie się w Hiszpanii już 8 lipca tego roku o godzinie 10.30 naszego czasu. Podczas tego wydarzenia producent z Państwa Środka wprowadzi do sprzedaży w Europie słuchawki TWS oznaczone jako Buds Q, ale bez wątpienia zdecydowanie ciekawszą nowością jest realme X50 5G. Oczywiście sprzęt ten zadebiutował już wcześniej w Chinach i od dłuższego czasu jest na tamtejszym rynku dostępny w sklepach. Co więcej nie spodziewałbym się tego, że globalna wersja nadchodzącej nowości będzie czymkolwiek różnić się od swojego chińskiego odpowiednika.

realme X50 5G zostanie zaprezentowany w Europie 8 lipca!

To oznacza, że specyfikacja realme X50 5G nie jest jakąkolwiek tajemnicą. Smartfon ten otrzymał ekran IPS LCD o przekątnej 6,57 cala, rozdzielczości FullHD+, proporcjach 20:9 oraz odświeżaniu na poziomie 120 Hz. W wyświetlaczu znajdziemy dwie dziurki skrywające podwójny aparat do zdjęć typu selfie – 16 Mpix oraz 8 Mpix. Za wydajność odpowiedzialny jest Qualcomm Snapdragon 765G. Jednostka ta, za sprawą modemu 5G, pozwala nam na łączność z sieciami nowej generacji.

Zobacz także: Xiaomi i MediaTek mogą wspólnie pracować nad zupełnie nowym procesorem

realme X50 5G trafił na rynek w wersji z 6 GB, 8 GB lub 12 GB RAM-u LPDDR4X, a na pliki użytkownika przeznaczono 128 GB lub 256 GB pamięci UFS 2.1. Na pleckach natomiast znajdziemy cztery aparaty. Głównym jest matryca 64 Mpix, a dodatkowymi obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix, teleobiektyw 8 Mpix oraz obiektyw do makro 2 Mpix. Całość działa dzięki baterii o pojemności 4200 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 30 W. I tak naprawdę patrząc na specyfikację sprzęt ten wydaje się czymś naprawdę ciekawym. Miejmy nadzieję, że chiński producent odpowiednio wyceni swoją nowość i że smartfon ten pojawi się także w naszym kraju!

Co myślicie o realme X50 5G? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!