Red Dead Redemption 2 trafi na komputery już niebawem – Rockstar potwierdza!

Red Dead Redemption 2

Po licznych plotkach i spekulacjach ze strony fanów, nareszcie możemy być tego pewni. Najnowszy sandbox od Rockstar trafi także na komputery osobiste i to już niebawem. Kiedy możemy oczekiwać premiery?

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na PC-tach za nieco ponad miesiąc

Dokładny termin to 5 listopada, czyli miesiąc i jeden dzień, licząc od dzisiaj. Wtedy gra pojawi się na Rockstar Launcher oraz w Epic Games Store. Wyłączność tych serwisów potrwa do grudnia, wtedy RDR 2 wleci także na Steam. Przedsprzedaż w sklepie Rockstara ruszy za pięć dni, czyli 9 października. Wtedy też zostaną ujawnione wymagania sprzętowe i inne dokładne informacje. Wiemy już, że wersja na PC będzie zawierać usprawnienia techniczne i graficzny progres względem wersji na konsole.

Red Dead Redemption 2

Zobacz też: Call Of Duty Mobile pobrane już ponad 20 milionów razy

Osoby, które dokonają zakupu przedpremierowego do 22 października poprzez Rockstar Games Launcher, dostaną dodatkowe bonusy. Będą to dodatki do trybu fabularnego, dodatkowe złoto w trybie online, ale nie tylko. Gracze będą mogli wybrać dwie darmowe gry, które na zawsze zostaną przypisane do ich konta. Do wyboru będą tytuły takie jak:

  • Grand Theft Auto III
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Bully: Scholarship Edition
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • L.A. Noire: The Complete Edition
  • Max Payne 3: The Complete Edition

Przypominam również, że wciąż aktualna jest promocja, w której za darmo możemy zgarnąć GTA: San Andreas, potrwa ona do 8 października, szczegóły tutaj.

Red Dead Redemption 2 to gra, która bywa określana mianem GTA o kowbojach. Jest to tytuł z gatunku akcji, którego akcja osadzona jest w klimatach rodem z westernu. Zamiast aut mamy konie, a zamiast karabinów automatycznych są rewolwery. Rockstar rzuca gracza w otwarty świat, który oprócz głównego wątku fabularnego, ma do zaoferowania wiele aktywności pobocznych. Mamy również świetny tryb online, który stale jest rozwijany przez twórców gry. Wszystko to okraszone świetną oprawą graficzną i dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Gra ukazała się już w zeszłym roku, jednak wyłącznie na konsole obecnej generacji.

Czekacie na Red Dead Redemption 2 na PC-ty? Myślicie, że wasze maszyny podołają tej grze? Napiszcie w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!