Rendery prasowe Motoroli Moto E LE pojawiły się w sieci

Rendery prasowe Motoroli Moto E LE pojawiły się w sieci

Motorola nie zwalnia tempa. W sieci pojawiły się teraz rendery prasowe oraz częściowa specyfikacja kolejnego urządzenia tego producenta. Mowa o modelu oznaczonym jako Moto E LE, który już w najbliższej przyszłości powinien zostać oficjalnie zaprezentowany światu. Czy jest na co czekać? Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Motorola Moto E LE

Na froncie nadchodzącej nowości Motoroli mamy znaleźć wyświetlacz o nieznanej przekątnej oraz rozdzielczości HD+. I tak naprawdę to wystarczy, abyśmy mogli jednoznacznie stwierdzić, że będzie to tańszy sprzęt przeznaczony dla mniej wymagających użytkowników. Moto E LE ma działać pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 632. Jednostka ta powinna być wspierana przez 3 GB lub 4 GB RAM-u w zależności od wersji, a na pliki użytkownika najprawdopodobniej będzie przeznaczone minimum 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy przy pomocy kart microSD. W górnej części ekranu znajdziemy niewielkie wcięcie skrywające pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie.

Na pleckach natomiast swoje miejsce znajdzie czytnik linii papilarnych oraz dwa oczka z diodą doświetlającą LED. Niestety, ale na temat samych aparatów nie wiemy tak naprawdę nic. Nie spodziewałbym się rewelacyjnej jakości zdjęć, ponieważ będzie to smartfon budżetowy, ale jednocześnie musimy pamiętać o tym, że te tańsze sprzęty oferują coraz to lepsze możliwości. Bardzo możliwe, że Motorola będzie chciała zrobić wszystko, aby zaskoczyć samych użytkowników, a co za tym idzie także stworzyć coś, co będzie prawdziwym hitem sprzedażowym.

Zobacz także: Motorola Moto E7 oraz One Vision Plus ujawniły przed nami część parametrów technicznych

Moto E LE otrzyma także baterię o pojemności 3550 mAh i trafi na rynek z preinstalowanym Androidem 10. Smartfon ten będzie mieć wymiary 159,77 x 76,25 x 8,65 mm. W sieci nie pojawiły się jakiekolwiek informacje na temat ceny tego sprzętu, ale wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się jeszcze w czerwcu tego roku. Tym samym już niedługo wszystko powinno stać się jasne!

Co myślicie o Motoroli Moto E LE? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!