Plus kończy z promocją Rok Ważności Konta. Nie będzie 365 dni za 5 złotych

Plus

Użytkownicy numerów w ofertach na kartę sieci Plus zaczęli otrzymywać od operatora wiadomości SMS informujące o zamknięciu jednej z obowiązujących promocji. Również ja dostałem takiego SMS-a na swoją kartę SIM z Plusa.

Plus zamyka promocję Rok Ważności Konta

W Plusie skończy się promocja o nazwie Rok Ważności Konta w Plus. Możliwość przedłużenia ważności konta na kolejny rok zniknie już po pierwszym tygodniu sierpnia, o czym operator poinformował w SMS-ie o treści: Informujemy, że od dnia 07.08.2021 promocja Rok Ważności Konta zostanie zamknięta. Jeśli obecnie z niej korzystasz Twój okres ważności się nie zmieni, ale nie będzie możliwości ponownego jej uruchomienia. Pozdrawiamy, Plus. Na czym polegała ta promocja? Za doładowanie o wartości minimum 5 złotych ważność konta wydłużała się o całe 365 dni. Należało to jeszcze aktywować specjalnym kodem.

rok ważności konta

Z wpisu na forum Plusa wynika, że promocja Rok Ważności Konta zostanie zamknięta i dotyczy to taryf Nowy Plus Internet na Kartę, Plus na Kartę, PnK bez limitu, Ja + na Kartę, Ja + Internet na Kartę, Ja + na Kartę i Plus Elastyczna na Kartę. Użytkownicy sieci również wypowiedzieli się na temat zamknięcia promocji i są to komentarze zdecydowanie negatywne.

Co ciekawe, rok ważności konta funkcjonuje także w Plushu, czyli de facto w Plusie. Na razie nie ma informacji, aby i stamtąd ta promocja zniknęła. Krótkie kody promocji w Nowym Plushu znajdziecie >>tutaj<<.

Źródło: mat. własne, plusforum.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!