S-Pen Samsung Galaxy S24 Ultra brzydko pachnie? Tak mówią użytkownicy

S-Pen Samsung Galaxy S24 Ultra brzydko pachnie? Tak mówią użytkownicy

Usterki niektórych smartfonów często szybko wychodzą po premierze. Zdarzają się jednak telefony, które nie mają żadnych defektów natomiast użytkownicy sami znajdują niepokojące problemy. Na całe szczęście nie wszystko musi być uszkodzeniem. Często to, co wydawać się może wadą jest naturalnym działaniem urządzania.

Samsung został obwąchany przez Internautów i co…

Pojawiło się oburzenie, że rysik S-Pen najnowszego koreańskiego flagowca śmierdzi spalenizną. Skąd takie informacje? Na ten pomysł wpadł jeden z użytkowników portalu Reddit. Post spowodował, że sekcja komentarzy zaczęła intensywnie wąchać swoje rysiki do telefonów S23 Ultra i S24 Ultra. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili dokładnie to samo: akcesoria śmierdzą spalenizną. Wzbudziło to spore poruszenie, niektórzy wskazują na jakość wykonania zaś inni wręcz rozważają reklamowanie urządzenia u producenta.

S-Pen Samsung Galaxy S24 Ultra brzydko pachnie? Tak mówią użytkownicy

Szczerze mówiąc pomysły internautów Reddit przestały mnie zaskakiwać. Skoro można włożyć rysik S-Pen telefonu S24 Ultra to dlaczego nie można powąchać smartfona lub jego akcesoriów. Przecież jest to takie normalne i każdy z nas wącha rysiki telefonów Samsung. Zejdźmy na ziemię i przestańmy panikować. Społeczność Reddit uwielbia dyskutować na różne tematy, z którymi pewnie nie raz będzie nam dane wielokrotnie dyskutować. Zgodzę się, że często tego typu fora znajdują realne problemy poruszając internetową lawinę i co za tym idzie reakcje samych producentów.

Dlaczego rysyki do telefonów Samsung Galaxy S23 Ultra i S24 Ultra “śmierdzą”?

Odpowiedź wydaje się dość oczywista. Wysokiej jakości smartfony podczas pracy mogą wytwarzać ciepło np. przez procesor co może nieco podgrzewać rysik S-Pen wykonany z tworzywa sztucznego, który po prostu będzie wydzielać specyficzny zapach. Teoria wydaje się nie tylko wielce prawdopodobna, ale jest również skomentowana przez moderatora społeczności Samsung, który wskazał, że to naturalne i nie ma powodu do obaw.

S-Pen Samsung Galaxy S24 Ultra brzydko pachnie? Tak mówią użytkownicy

Powiedzmy, że staram się zrozumieć w tej kwestii użytkowników Reddita bardziej niż w przypadku wkładania rysików do innych modeli Ultra. Na rynku mamy obecnie Xiaomi 14 i 14 Ultra, które również wydzielają ciepło i tutaj pewne problematyczne działanie zaczyna irytować już wielu klientów. Można powiedzieć, że internauci bawią się w detektywów i wszędzie szukają dziury w całym, bo jak pokazują modele Xiaomi niektóre działania mogą powodować niepokój. Jednak Samsung Galaxy S24 Ultra jest już trochę na rynku i na ten moment nie odnotowano większych problemów ze sprzętem. Na koniec napiszę, że najlepszymi testerami smartfonów są właśnie użytkownicy.

Źródło: Sammobile

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!