Samsung i Dr Denim tworzą jeansy z dedykowaną kieszonką dla Galaxy Z Flip3

samsung-dr-denim-galaxy-z-flip-3-jeans-1

Smartfony Samsunga z serii Galaxy Z Flip, na czele z nowym Z Flip3 są urządzeniami, które wyjątkowo łatwo zmieścić w kieszeni. Nawet w kieszeni damskiej pary spodni, gdzie te potrafią być wyjątkowo małe. A co gdyby nasz składany Z Flip3 otrzymał osobną, dedykowaną kieszonkę? Taki projekt powstał w wyniku współpracy Samsunga i Dr Denim.

samsung-dr-denim-galaxy-z-flip-3-jeans-2

Mniejsze składaki Samsunga mogą tonąć w przepaściach naszych kieszeni, za to noszenie smartfona w tej tylnej nie jest najbezpieczniejszym wyjściem. Efektem współpracy Samsunga i australijskiego projektanta Dr Denim są jeansy stworzone z myślą o Galaxy Z Flip3.

Z Flip Pocket Denim to jasne jeansy, dostępne są zarówno w wersji męskiej – Dash, jak i damskiej – Nora. Składak Samsunga otrzymał własną kieszonkę na prawym udzie, a jej wymiary idealnie odpowiadają urządzeniom z serii Galaxy Z Flip. Chodziło o to, aby łatwo móc wyjąć smartfon z tej kieszeni. Wyróżniającym akcentem jest wielka litera “Z” wszyta w główne kieszenie z obu stron.

samsung-dr-denim-galaxy-z-flip-3-jeans-3

Marketing jeansów skupia się na zastąpieniu wielkich kieszeni tą małą dla smartfona. I tutaj słowa “Bye bye big pockets” mają swoje znaczenie, gdyż wielkich, tylnych kieszeni zabrakło. W ich miejscu znajdziemy charakterystyczną, ciemną powierzchnię w kształcie brakujących kieszeni.

Akcja jest jednak limitowana, bo do sprzedaży trafiło zaledwie 450 egzemplarzy. Cena to 1499 AUD (Dolar Australijski), czyli w dzisiejszym (02.11.2021) przeliczeniu około 4430 zł. Nie jest to jednak sama para spodni, bo za tę cenę kupujemy jeansy Z Flip Pocket Denim oraz smartfon Samsung Galaxy Z Flip3 5G w jednej z 4 nowych wersji kolorystycznych, które Samsung pokazał w drugiej części konferencji Galaxy Unpacked – Lavender, Green, Cream czy Phantom Black.

Nie jest to pierwsza tego typu akcja. Google i projektant Cristopher Cowan wypuścili w 2017 roku niebieskie spodnie pasujące do nowej wersji kolorystycznej pierwszego Google Pixela – Really Blue.

Źródło: Dr Denim, Samsung Australia

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!