Samsung dzieli się swoją wizją przyszłości. Na wideo pojawia się składany telefon!

samsung składany smartfon

Składane smartfony stają się powoli rzeczywistością. Teraz Samsung opublikował na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube film prezentujący wizję przyszłości. Największą ciekawostką, którą możemy na nim zobaczyć jest składany telefon, który może zdradzić nam jak będzie wyglądać końcowy produkt koreańskiego giganta!

Składane smartfony przyszłością?

Tak naprawdę jedynym składanym telefonem, który został wprowadzony do sprzedaży jest Royole FlexPai. I tak jak sam nie miałem go w rękach tak patrząc na relację z targów CES, gdzie urządzenie było wystawione, smartfon ten raczej nie będzie cieszyć się ogromną popularnością. Składane czy elastyczne ekrany potrzebują jeszcze dopracowania aby w pełni móc zaspokoić oczekiwania użytkowników. Samsung ma pokazać, że to właśnie ich telefon jest prawdziwą wizją przyszłości i czymś co całkowicie zrewolucjonizuje rynek mobilny.

https://www.youtube.com/watch?v=ajD2WZioOOc

Składany smartfon koreańskiego giganta ma umożliwić nam zrobienie tego co do tej pory było całkowicie niemożliwe. W prosty sposób z zwykłego telefonu jesteśmy w stanie zrobić pełnowymiarowy tablet, z dużo większą przestrzenią roboczą. Co ciekawe wszystko wskazuje na to, że Samsung postanowił stworzyć coś zupełnie innego niż konkurencja. Na filmie możemy dostrzec jak kobieta rozkłada urządzenie i drugi, większy ekran znajduje się w środku. Tym samym na froncie telefonu znajdziemy jeden wyświetlacz, a plecki będą standardowo wykonane z metalu lub szkła.

Zobacz też: Samsung wypuścił składany telefon. Myślałem, że tylko moja prababcia jest zwolennikiem takich telefonów.

Samsung dzieli się swoją wizją przyszłości. Na wideo pojawia się składany telefon!

Tak naprawdę na temat składanego smartfona Samsunga wiemy bardzo niewiele. Bardzo możliwe, że koreański producent zaprezentuje swoją nowość już 20 lutego razem z serią Galaxy S10. Bez wątpienia otrzyma on topową specyfikację oraz świetne aparaty. Największym minusem urządzenia może być cena. Już Samsung Galaxy S10 czy S10+ mają być dużo droższe niż zeszłoroczne flagowce, a myślę, że w przypadku składanego smartfona możemy spodziewać się jeszcze wyższych cen. Do 20 lutego pozostało jeszcze trochę czasu, a co za tym idzie w sieci powinny pojawić się jeszcze jakieś przecieki dotyczące tajemniczego telefonu Samsunga!

Co myślicie o tak wyglądającym składanym smartfonie Samsunga? Czy tego typu urządzenia mają sens? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!