Samsung Galaxy A35 5G pozuje na pierwszych renderach!

Samsung Galaxy A35 5G na renderach
źródło: MySmartPrice & OnLeaks

Samsung sukcesywnie wzbogaca serię A o nowe modele, które mogą pochwalić się atrakcyjnym wyglądem oraz niezłymi parametrami technicznymi. Podobnie będzie w przypadku nadchodzącego Samsunga Galaxy A35 5G, który właśnie pojawił się w sieci na pierwszych renderach. 

Samsung Galaxy A35 5G ujawnia swój wygląd!

Serwis MySmartPrice wraz z znanym leaksterem Onleaks opublikował w sieci rednery nadchodzącego Galaxy A35 5G oraz wizualizację 3D. Sam wygląd raczej nikogo nie powinien dziwić, bo tak jak wspomniałem na wstępie – model ten będzie charakteryzować się designem bardzo podobnym do Galaxy S23. Głównym i charakterystycznym punktem są tutaj trzy obiektywy ułożone pionowo w jednej linii. 

Front urządzenia względem poprzedniej generacji również przejdzie spore zmiany, ponieważ zaoferuje nieco zmniejszone ramki wokół ekranu oraz okrągły otwór na kamerkę do selfie i wideorozmów zamiast wycięcia w kształcie litery U. Samsung Galaxy A35 5G według nieoficjalnych przecieków wyposażony ma być w wyświetlacz o przekątnej 6,6 cala. 

Obudowa ma natomiast mieć wymiary 161,6×77,9×8,2 mm. Udostępnione rendery pokazują, że Samsung może zdecydować się na nieco dziwne rozwiązanie stylistyczne, którym jest garb na prawej krawędzi z przyciskami do regulacji głośności oraz włącznik. 

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to nie poznaliśmy żadnych szczegółów na ten temat. Nie powinno to być jednak zaskoczeniem, gdyż do premiery omawianego modelu pozostało prawdopodobnie jeszcze wiele czasu ponieważ w połowie marca tego roku na rynku zadebiutował Galaxy A34 5G. 

Wszystko wskazuje na to, że Samsung Galaxy A35 5G pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2024 roku. 

Źródło: MySmartPrice 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!